İnternette define alıcısı varmı

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Dünden beri bu konuyu araştırıyorum, internette net olarak define alıcısı yok. Neden ? Kanunlarmı müsade etmiyor.

Dedektör alıcısı satıcısı çok, define alıcısı satıcısı yok. Bu işte bi yanlışlık var olum böle iş olurmu.

İyice araştırdım taraştırdım anladığım kadarıyla ben görmeyeyim ne yaparsan yap gibi duruyor. Buda iyi la devlet gözünü yummuş :D

Cann

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sosyal ağlarda ya da Google den alıcı olmaz olsa bile sen güvenemezsin ha şu var koleksiyoncular uluslararası çalışma yapanlar burdan alıp yurt dışında satarlar burda da alıcı var ama güvenmek gerek

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam merak etme, senin hamallik amelelik bitene kadardır göz yummasi, çıkardıktan sonra devreye giriyorlar, osmannnnn abiiiii osmaaaaaannnn abiiiii yerine, devlet bubaaaaaaa devlet buuuubbbbbaaaa diye bagirttiriler sonunda, sen şimdiden Radara girdin. Çok araştırma ustam hayatı dolu dolu yaşa, bırak kendini Akdeniz'in kollarına, detaylara dalma ustam.
Dünden beri bu konuyu araştırıyorum, internette net olarak define alıcısı yok. Neden ? Kanunlarmı müsade etmiyor.

Dedektör alıcısı satıcısı çok, define alıcısı satıcısı yok. Bu işte bi yanlışlık var olum böle iş olurmu.

İyice araştırdım taraştırdım anladığım kadarıyla ben görmeyeyim ne yaparsan yap gibi duruyor. Buda iyi la devlet gözünü yummuş :D

Üst Alt