iphon ios daki gizli bilgi

Ucansu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba sayın yöneticilerim ve değerli arkadaşlarım uzun zamandır siteyi takip ediyorum çok değerli insanlar var bu sitede gerçekten yardım etmek isteyen insanlar var elinde avucunda ne kadar bilgi varsa ortaya koyan insanlar var. Ben genellikle sizleri hep uzaktan takip edip yorumlarınızı okuyorum. Özellikle surferciler gerçekten azimle çalışıyor. Bu gece suskunluguma son verip sizinle çok önemli bir bilgi paylaşacağım bu bilgi sizin için de çok önemli olacağını düşünüyorum. Bizler kullandığımız cihazlarin sadece bir kismini bilebiliriz yani sadece belli bir amaç kullanırız örnek Facebook Instagram gibi bunlar paylaşım yapıp bir birimizi takip etmek için vardır ama asıl amacı sadece kuruculari bilebilir
Bende size bu gece iPhone iOS haritalar hakkında bilgi paylaşacağım
Bildiğiniz üzere ios tamamen ABD ye maledilmis mobil isletim sistemidir. Ve ios harita da tomtom adinda ABD li bir şirkete aittir bir çok navigasyon ve GPS cihazlarinin işletim sistemini de yapan bir şirket bu.
iOS haritaya girdiğimizde herkes kendi mahallesini veya köyüne bakar o ev benim şu ev benim deriz ama aslında bu haritada yatan gizli bilgiyi kimse bilmiyor yada bir elin parmakları kadar kişi biliyor.
Bu haritada hangi ilde hangi köyde ana depo eski yıkılmış ama yer altındaki odalarina henüz ulasilamamis ve mali halen duran kilise eski tarihi yerler varsa ios haritada gizlidir.
Birazdan resimlede gösterecek olduğum gibi bunu siz değerli insanlar bilmeye hakkı var
Herkes kendi koyunde atalarindan duyduğu yerleri surda burda var derler muhabbetleri varya ondan bahsediyorum yada bilmedikleriniz varya işte onlara bakabilirsiniz
Yapmanız gereken ios haritayı açıyoruz Sağ üstte ünlem işareti var harita ayarları daha sonra üç tane seçenek çıkıyor harita toplu taşıma ve harita diye haritayi seçiyoruz ve altta iki seçenek çıkıyor etiket ve trafik ikisinide açıyoruz bakmak istediğiniz yere gidiyorsunuz ve sonuna kadar yakinlastiriyorsunuz bir kaç saniye sonra bir anda beyaz bir işaret çıkıyor ona tikladiginiz da o Kaya'nın veya tepenin adı çıkar aslında o çıkan yer malesef deponun olduğu yer veya yakın yer
Zaten sadece ios da köy isimleri eski ismi ile yaziyor malesef android uygulamasinda yok
Beni dinlediğiniz için hepinize teşekkür ederim.
Allah'a emanet olun

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Eğer bu bilgiler İphone kullanıcısı olan ustalarımız tarafından da teyit edilip evet aynen bu gizli bilgiler var kullanmasını bilene .İşte halkımıza en büyük faydalardan biride bu olur.En az işaret yorumcusu arazi okuyucusu veya eşkiya işi uzmanı yada surfer ustaları kardeş abilerimizin katkısı kadar katkı sağlamış olursun halkımıza.
Hadi hayırlısı diyelim.

alipasha

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sadece. Mevki isimlerini veriyor . Arkadaş bir örnek verse daha iyi olacak . her yer icin de vermiyor tabi

Ucansu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Reis şuan kullandığım telefonum andoroid inşallah telefonum yarın garantiden çıkacak o zaman hepsini göstereceğim video şeklinde sen sadece koyun adini görüyorsun aslında o işareti goremedin herhalde

alipasha

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Reis şuan kullandığım telefonum andoroid inşallah telefonum yarın garantiden çıkacak o zaman hepsini göstereceğim video şeklinde sen sadece koyun adini görüyorsun aslında o işareti goremedin herhalde
Olabilir kardeşim ben de resim yükleyecektim . Site hata veriyor telefondan yükleyemedim

Ucansu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu konu ile ilgilenen arkadaşlar aşağıdaki koordinati girin sizi götürdüğü yere iyice yaklasin bakalım sizde görünecek mi
40.8132010 39.8619990

Ucansu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
40.9562980 39.6556010
Başka bir örnek

Ucansu

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Diğer örneğin olduğu yer karli bölge olduğu için görememiş olabilirsiniz

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
tabi tabi daha gizli yerlerede ulasmak mumkun
dunya uzerinde tum saklanmis gömuler işaretli...bu amerikalilar sır gizem insanlar...evet evet...ama bu bilgiler cok gizli...herkez bilmez...ulasamaz...ulasmak icin harita acilinca kose butonu tikla...herkez ulasamaz...cok gizli...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Kaan ustam hoşgeldiniz.Nasılsın ustam iyisindir inşaAllah.