İslami Usuller Işığında Tılsım Bozma (Dev konu ilk ve tek)

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Forum üyeleri abilerim kardeşlerim.
Bismillahirrahmanirrahim

Mevlanın izni ile birçok definecinin başını yakan , tatsız hadiseler ile sonuçlanan tılsım hadisesinin dinimize sünnetimize uygun şekilde nasıl çözüleceğini anlatmak istedim Biiznillah.

Bildiğiniz üzere cinler Rabbimizin Kuran da belirttiği üzere vardır.Nefis sahibi varlıklardır ve aramızda , sokaklarda , dağlarda , bayırlarda ıssız yerlerde yaşamaktadırlar.Dumansız ateşten yaratılmışlardır.Bir kısmı müslüman bir kısmı gayrimüslim büyük bir çoğunluğuda şeytanın askeri adamıdır zaten şeytanda melek değil cinlerin başlarından bir türdür.(Melek diyenlere kulak kesmeyin melekler itaat etmeye programlanmıştır nefs leri yoktur.Şeytan Allahın emrine uymadı melekler böyle bir durum sergilemezler.)

Mevla sınav için 2 melek dünyaya indirerek arzu eden insanlara büyü ilmini öğretmelerini emretti.Tabi burada cinler kullanılarak büyü fiili işleniyor.Bu 2 melek harut ile marut insanlara başlarına gelecek sıkıntı ve ahiret azabını tebliğ ederek kabul edenlere bu ilmi öğrettiler.Bu 2 melek hala dünyada ve bir mağarada ayaklarından asılı olarak kıyameti beklemekteler.Neden ayakları asılı diyebilirsiniz mevladan nefs sahibi olmalarını istediler Yüce Allah onlara nefs verdi onlar ise bilgi birikim ve ilimleri ile akıl almayacak günahlar işlediler ve nefs leri alınarak kıyamete kadar asılı şekilde cezalandırıldılar Hz Allah tarafından.Hala isteyenlere tebliğ ederek öğretmeye devam ediyorlar.Öğrettikleri mantık almayacak sihir ve büyülerin şerrinden Hz Allaha sığınırım.

Peki define tılsımı nedir ?
Define tılsımı bir takım uğursuz şerri cümleler ve sapık ayin faaliyetleri ile cinlerin definin etrafına ve içine davet edilerek hapsedilmesidir.Bir şifresi vardır bu bazen bir cümle bazen şerri haram bir istek ve bundan ötürü fiili faaliyet olabilir.Kazı esnasında size uyarılar gelir , orada yapılan tılsımın kademesi orada bulunan hapis olan cinin veya cin topluluğunun gücüne göre yaşadığınız hadiselerin şiddeti aynı orantıda azalıp artabilir.Gerçekten altın olan bir yere denk geldi iseniz her zaman olmasada böyle bir durum ile karşılaşmanız olasıdır.Hele hele kilise , toplu ortak gömülmüş azınlık gömüleri , tarihi darphane , değirmen , manastır , su kuyusu parası veya yanındaki oda , mahzen , uygarlık gömüleri , medeniyet mezar ve malzeme odaları = buralarda % 100 tılsım veya sahiplenme vardır.

Hepsinde mi ?
Bazı yerler melekler tarafından korunmaktadır.Hz mehdi a.s için bekliyorlar bayrağı devraldığında kendisine bu malzemeler getirilecektir.Cinlerinde bekledigi coğu sahiplenilen yer onundur.Meleklerin koruduğu yerlerde uyarırlar sesli zarar vermezler bir anda kendinizi evde veya başka bir yerde bulursunuz.

Asla yapmamamız gerekenler nelerdir ?
Cinci hocalara güvenmeyin sakın yer sormayın araziye sokmayın.Havvas tertiplerini yapmayın şirktir herşey onun olduğu gibi gayb ta Allahındır çomak sokarsanız tehlikeye girersiniz iç aleminiz ve dünyanız heder olur izin verse dahi paranın hayrı olmaz.Unutmayalımki 2 meleği dünyaya öğretmesi için sınav olarak indiren Allah size havvas tertipleri içinde izin verir parayı nasip eder amma büyü de cehennemi garantiliyenler havvas tada garantilemişlerdir.Havvas büyüdür cinden melekten isteyenin imanı gitmiştir o paranın hayrı olmaz nitekim 2 meleğin öğrettiği büyüdede cinlerden isteniyor durum çok vahim Allah bizlere yardım etsin Biiznillah.

İslami Olarak Nasıl Mevladan Niyaz Ederiz ?

Yoktan var eden varı yok eden Rabbim Allaha sığınırım.Hiçi mertebeleştiren , mertebeliyi hiç eden Allah bir kulu ona dua ettiğinde sadiseden daha hızlı bir şekilde zamanı yaradan bizi işiten bilen Allah salih niyetli rızık feryadımızda hakkı ile sadece ondan istediğimizde bize yardımını yetiştirmezmi ?

Evet kardeşlerim kısa bilgiler verdikten sonra şimdi geldik çözüme.

Bir yerden şüpheleniyoruz gittik başladık , sesler gelmeye başladı , yer sallanıyor , içine çekmeye çalışıyor , hayvanlar saldırıyor , kadınlar geliyor , hayvanlar yanımıza geliyor başımıza dikiliyor izliyor , canavar veya canavarlar görüyoruz vb vb gibi durumlar oluyor kulağa fısıldıyorlar , eşimize dostumuza işkence yapılırken veya münasebette şeklinde görüntüler gösteriliyor.Hemen aranızdan biri ezan okuyacak ve hepiniz ezan okuyan hariç , ayetel kûrsi , felak , nas , ihlas okuyarak aynı anda yürüyerek bölgeyi terk ediyorsunuz.

Daha sonra oraya gidip işlem yapmaya karar verdiniz 21 gün sonra 22. Günde gidebilirsiniz sonrası olur öncesi olmaz.

Gitmeden 1 litre doğal elma sirkesine 7 ayetel kûrsi , 7 saffat suresi ilk 10 ayet , 7 felak , 7 nas okuyarak her 1 okuyuşta üflemek kaydı ile uyguluyorsunuz.Sirkeyi bir kaba dökün okumanız direk ona doğru olsun ayetler direk temas etsin.Daha sonra bu sirkeyi vileda kovasına boşaltın üzerine su ve genel temizleyici ekleyip karıştırın güzelce evinizin her yerini silin yerlerini sadece.Aile erkanı evde besmele ile dolaşsın ve siz arazide olduğunuz sürece evden çıkmasınlar.(Bazı durumlarda yerin durumuna göre eve zarar ve ev erkanına rahatsızlık verebiliyorlar o yüzden emniyet açısından önemli)

Gönül rahatlığı ile biiznillah araziye gidebilirsiniz.Araziye gitmeden yanınıza çalışma yapılacak alanın büyüklüğüne göre 5 kg , 10 kg , 15 kg , 20 kg doğal kaya tuzu alınız ve üzerine ayet direk temas edecek şekilde paketten çıkarılmış haline 7 ayetel kûrsi 7 beyyine suresi okuyunuz her 1 de üfleyiniz.

Birde yanınızda çalışma yapacağınız alanın büyüklüğüne göre organik elma sirkesi , 2 damacana su , 5 kg doğal kaya tuzu birde 40 litrelik büyük leğen son olarak bir adet tas götürün sadece elma sirkesini siz belirleyin geri kalan anlattığım gibi olsun fazla olsun eksik olmasın bunlara bir işlem yapmayın yanınızda götürün.

Şimdi çalışma alanına geldik tüm çalışma alanını kapsayacak şekilde daire olacak şekilde ince ince açık kalmayacak şekilde döküyoruz.Daha sonra bu dairenin sağ tarafına bizim gruptaki arkadaşların oturur pozisyonda sığacakları şekilde bir halka daha yapıyoruz kalan tuz ile açık kalmadan ona göre tuz alın tedarikli olun bu arada besmele çekin devamlı döker iken ve halkaya girip çıkar iken.

Herkes çalışma alanının olduğu halkanın sağındaki halkaya girsin ona göre geniş yaparsınız döker iken halkayı.Yanınızda getirdiğiniz leğeni , tası , tuzu , sirkeyi , suyu halkanın içine koyun.Devamlı besmele çekerek ilk önce suyu boşaltın leğene daha sonra sirkeyi daha sonra tuzu güzelce karıştırın halkanın içinde.Bu arada iki halka birbiri ile dip dibe olsun birbirinden bağımsız ama bitişik olsun.Geçişi buradan yapacaksınız.

Leğeni sağ tarafınıza alın başına iyi okuyan bir arkadaş koyun.siz dizleriniz birbirine deyecek şekilde halka yapın.Kovanın başında duran arkadaşın elinde Kuran olsun.Halkadakiler ;

Hep beraber Euzu besmele
99 besmele
Euzu besmele
ilahi ente maksudi ve rızake matlubi
Normal hızda aynı anda duyacağınız şekilde olacak zikir.

Ardından sizde dinleyin leğen başındaki arkadaş leğenin içine yüksek ses ile ayet temas edecek şekilde 7 ayetel kûrsi , 7 beyyine suresi , 7 felak , 7 nas , 3 ihlas , 1 fatiha okuyacak ve tas ile karıştırıp çalışma yapılacak halkanın içine eşit dökecek halkadakiler arkadaş okumayı bitirdikten sonra o bu işlemi yapar iken ;

Hep beraber Euzu besmele
99 Kelime-i Tevhid ardından 1 kere
La İlahe İllallah Muhammedün Resulullah ve ardından
Normal hızda aynı anda duyacağınız şekilde olacak zikir.Tevhid de kalbe geçmeyin.

Leğenci arkadaşın işlemi bitirmesini bekliyoruz bu arada Kuran boynunda asılı olsun ve besmele çeksin döker iken bitene kadar tas sağ elde olacak.

İşi bittiğinde o da halkaya girsin ardından ;

Hep beraber Euzu besmele
100 Allah ardından
Normal hızda aynı anda duyacağınız şekilde olacak zikir.Kalbe geçmeyin.

ve leğenci arkadaş saffat suresini baştan sona okusun.Daha sonra duaya geçin peygamberimize , peygamberlere , mürşidlere , evliyalara , ehli sünnete , ümmedi muhammede , kendi ruhaniyetinize gönderip bölgede bulunan şerri varlıkların şerrinden , dumansız ateşten yaratılanların şerrinden sana sığınırız yarabbi.Rızkımız için buraya geldik ancak ve ancak senden isteriz buradaki dünyalığı bizlere nasip eyle senin ilminden sual olmaz şüphe olmaz sen herşeye kadirsin biz senden isteriz bizleri darda koyma salih niyetimiz ile sana geldik bizi bizden daha iyi bilensin Ey yarabbi diyerek duayı bitirip Salavat ile fatihayı okuyunuz halkayı bozmadan 30 dakika bekleyiniz.

İşleme başlayabilirsiniz.Eğer hala sorun yaşanır ise sakın ola devam etmeyiniz nasip değildir.Sorun yok ise besmele ile devam ediniz eksik olmasın besmele dilinizden.Aranızda konuşmayın sigara içmeyin gülmeyin.Bu arada devamlı abdestli olun.

Allahın izni ile en zor tılsımı dahi nasipse yok eder.Halkaların dışına çıkmayın mantığınızın alamayacağı şeyler olur halka dışında kulak asmayın.ibadetinize bakın dünyalık düşünmeyin içinizi bozmayın.Halkaların üzerine nur yağarsa gözleri kapatın leğenci de yere baksın yada Kurana.Nur durduğu zaman açın gözleri.En az 3 kişi olun leğenci dahil.

Elimden geldiğince düzgün yazmaya çalıştım bize nasip oldu bizdende size.Uyarıları dikkate alın.Duaya ekleme yapabilirsiniz.

Bu Konuyu alıp kitaplarda , forum ve internet sitelerinde kendininmiş gibi izinsiz paylaşan yayınlayan olur ise ahirette 2 elim yakasında olur.

Selamun Aleykum

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Alparslan kardesim, yine gonlunu acmissin, bu sirri ifşa etmişsin, Allah razi olsun

İnşallah kardeslerimiz cok istifade edecek, nasiplerini alacaklar.

Ummetimiz, milletimiz güçlensin, yuce mevlam bizleri bir eylesin, kendine layik kul eylesin, hepimizi hizmet ehli eylesin, amin.

Alparslan, sonsuz celal ve ikram sahibi Allah seni madden ve manen kuvvetli kilsin insaallah

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Alparslan kardesim, yine gonlunu acmissin, bu sirri ifşa etmişsin, Allah razi olsun

İnşallah kardeslerimiz cok istifade edecek, nasiplerini alacaklar.

Ummetimiz, milletimiz güçlensin, yuce mevlam bizleri bir eylesin, kendine layik kul eylesin, hepimizi hizmet ehli eylesin, amin.

Alparslan, sonsuz celal ve ikram sahibi Allah seni madden ve manen kuvvetli kilsin insaallah
Biiznillah cümlemize..

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
İşte usta bilgi farkı, Define Avcıları farkı azar azar milim milim dokunarak işlenerek ortaya çıkıyor, Allah cc emegi geçen herkesten razı olsun,

ustam başka bilgilerle akmaya devam inşallah, teşekkür ediyorum Tüm yüreği ve bilgisi ile gelene ve kendini gönüllerde sevdirenlere.

güzel kardeşim cihaz konusunda, surfer konusunda, radyestezi konusunda berrak berrak akarak çağlayabilirsin ustam, elimizi taşın altına attık nasılsa, hade yallah Bismillah.

Son düzenleme:

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Su sir konu,
Cevabi bulanamaya konu,
Pratigini yapmis bir kardeşimiz tarafindan,
Tam ve eksiksiz anlatiliyor,
Kimseyi ayirmadan ve bedava,
Yazikki insanlarin buyuk kismi anlamıyor,

Bakırla altini ayiramayan kuyumcu olurmu

Yok kardesim yanlis yaptin, ozelden yazsaydin birkaç kisiye

Nasipsizler ve nasipliler işte bütün mesele bu

Son düzenleme:

MendereS

Admin
Administrator
ben tılsıma 1 defa net şahidim oda yer sallanması. yok sallanma değil titremesi. direk deprem gibi büyük sallantı değil ama daha dar ve hızlı titreme.

3 arkadaştık yeri tespit ettik çalışma için ufak tefek hazırlık yaparken biri 10-15 metre sol çaprazda sıgara içiyordu sonra birden yanımıza gelip orası sallanıyor dedi. yok mok sana öyle gelmiştir dedik tekrar gitti hemen geri geldi sallanıyor kardeşim yalanmı söylüyoruz dedi. sonra ben siz çalışın bi sigarada ben içeyim dedim. sigarayı yaktım 2 dakika durmadım baktım yer titriyor. hemen fırladım elinize aldığınızı alın almadığınız kalsın buradan gidiyoruz dedim. önüme bi kazma çıktı onu alıp yürüdüm diğerleride yarı eşyaları aldı yarısı kaldı öyle bi anım vardır. yalnız yer roma dönemi bayan mezarlık alanıydı.

bu arada konu için teşekkür ederiz. uzun yıllar araştırmacılara katkı sağlayacak şekilde olmuş tekrar teşekkürler.

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
ben tılsıma 1 defa net şahidim oda yer sallanması. yok sallanma değil titremesi. direk deprem gibi büyük sallantı değil ama daha dar ve hızlı titreme.

3 arkadaştık yeri tespit ettik çalışma için ufak tefek hazırlık yaparken biri 10-15 metre sol çaprazda sıgara içiyordu sonra birden yanımıza gelip orası sallanıyor dedi. yok mok sana öyle gelmiştir dedik tekrar gitti hemen geri geldi sallanıyor kardeşim yalanmı söylüyoruz dedi. sonra ben siz çalışın bi sigarada ben içeyim dedim. sigarayı yaktım 2 dakika durmadım baktım yer titriyor. hemen fırladım elinize aldığınızı alın almadığınız kalsın buradan gidiyoruz dedim. önüme bi kazma çıktı onu alıp yürüdüm diğerleride yarı eşyaları aldı yarısı kaldı öyle bi anım vardır. yalnız yer roma dönemi bayan mezarlık alanıydı.

bu arada konu için teşekkür ederiz. uzun yıllar araştırmacılara katkı sağlayacak şekilde olmuş tekrar teşekkürler.
Maşallah

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Su sir konu,
Cevabi bulanamaya konu,
Pratigini yapmis bir kardeşimiz tarafindan,
Tam ve eksiksiz anlatiliyor,
Kimseyi ayirmadan ve bedava,
Yazikki insanlarin buyuk kismi anlamıyor,

Bakırla altini ayiramayan kuyumcu olurmu

Yok kardesim yanlis yaptin, ozelden yazsaydin birkaç kisiye

Nasipsizler ve nasipliler işte bütün mesele bu
Niyet Hayr Akıbet Hayr

muratesma

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
hocam sizden allah razı olsun 5 arkadas bir yerde isleme baslamisken kucuk kucuk boylari 80 90 cm adamlar geldi yanimiza buyuk kalabalik baslarindaki adam burada musluman kani akitirsaniz alabilirsiniz dedi daha sonra oradan kactik ne hocalar gezdik cozemediler bazi hocalar hastanelik oldu sizin verdiginiz bu konudaki leri dun gece uyguladik bu yerde herseyi bitirdik o 30 dakkalik bekleme zamaninda 10 dakika oldu olmadi aman allahim bir nur yagdi uzerimize daha sonra bir simsek bir bagiris sesleri ortalik toz duman oldu 30 dakikayi bekledik ve basladik allah razi olsun hocam ilminiz arttirsin

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
hocam sizden allah razı olsun 5 arkadas bir yerde isleme baslamisken kucuk kucuk boylari 80 90 cm adamlar geldi yanimiza buyuk kalabalik baslarindaki adam burada musluman kani akitirsaniz alabilirsiniz dedi daha sonra oradan kactik ne hocalar gezdik cozemediler bazi hocalar hastanelik oldu sizin verdiginiz bu konudaki leri dun gece uyguladik bu yerde herseyi bitirdik o 30 dakkalik bekleme zamaninda 10 dakika oldu olmadi aman allahim bir nur yagdi uzerimize daha sonra bir simsek bir bagiris sesleri ortalik toz duman oldu 30 dakikayi bekledik ve basladik allah razi olsun hocam ilminiz arttirsin

Hay maşallah,
İlim, iman merkezi
Kardeşimiz, hocamız, canımız Alparslan,
Millet istifade ediyor
Bunlari gördükçe bu gonul coşuyor
Allah razi olsun

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah Allah razı olsun kardeşim sevindim.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@muratesma ustam sevindirdin bizleri, Allah cc sendende @ALPARSLAN ustamdanda razı olsun inşallah.

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
hocam maddi olarak size yardimci olmak istiyoruz nasil ulasabiliriz hesap no verseniz yeter munkun olursa ders almak istiyoruz
Sırrı hikmet bizde değil ki yaradanımızın ilminde sen yardımını bize değil en yakın Kuran ilimleri öğretilen bir medreseye hoca adaylarına Kuran yolcularına yap.Ders konusunda niyetinizin salih ise yardım ederim Biiznillah

Üst Alt