İspanyol gribini ıskalamayın

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
Komplo terorisi üreticileri kaç gündür ispanyol gribi üzerinde bi çalışma yapsalar diye bakıyorum kimseden tık çıkmadı. 50 milyondan fazla insanın ölümüne yol açan bu gribin 1918lerde başlaması manidar değilmi.

Manidar olan şudur. 1. dünya savaşının 1918 de bitmesi ispanyanın savaşa katılmaması. en manidar olanıda yakın zamanda etkili olan domuz gribiyle ispanyol gribinin küçük farklar olsada aynı olması.

Benden bu kadar burayı irdeleyin buradan çok ekmek çıkar.

Son düzenleme:

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
tamam yanlış yazmışım düzelttim. yani demek istediğim herkes savaşa katıldı bi ispanya katılmadı, ayrıca grip savaştan dönenler değil savaş sona ermeden başladı,. yani savaşın ortası diyebiliriz. dur bi bakalım nasılmış.

• Beğen
Tepkiler: R00T

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
Ne oldu buradan ekmek çıkmadı galiba. bizim komplo teorisi üreticileri sanırım sadece rokşit ile feller aileleriyle olan bağlantılar üzerinde çalışıyor.

ispanyol gribi domuzdan bulaşmıştır domuz gribide domuzdan bulaşmıştır. Bu Allah'tandır.

coronavirus; domuz gribi ve ispanya gribiyle alakalı değildir.

coronavirus rokşit ile feller aileleriyle alakalıdır.

böylemi anlamamız gerek ben tam çözemedim.

• Beğen
Tepkiler: R00T

eski

Moderatör
Moderatör
20 Kas 2017
254
625
98
54
İstanbul- Sakarya
Artık teori meori yok Takdir Allahın. Tevekkül edecez.
Ölüm zaten öyle yada böyle kaçınılmaz , Allah ahiretimizi hayırlı etsin. Geride kalanlarada yaşamlarını hayırlı geçirmelerini nasip etsin.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,237
118
Hepimiz müslümanız Elhamdülillah . Biliriz ki hiç bir şey Allah'ın Hikmeti Gücü Ve ilmi dışında değildir. Bir kul dahi sebep olmuşsa böyle bir fitneye yine Allah'ın takdiri ile gelişir var olur. Tıpkı evlenen bir çift gibi Ve hamile kalan eş gibi ve doğan çocuk gibi Ruhu bedene veren Allah. Allah dilemez ise o vürüs üretildi ise bile bedene zarar veremezdi sonuç olarak Allahın gazabıdır ahir zamanın vukularındandır. İman ile aşılır bu yollar. Salih ameller ile geçilir bu badireler.

İpanyol gribinde ki durumda üretilip bir yere bir bölgeye saldırı izlenimi güçlüdür.Firavunun çocukları bildiğiniz üzre çok çalışırlar bu tür işlerde. Lakin Firavunlar Musa'lara galip gelemezler. Kuran ve Sünnete bağlı olanlar hiç bir zaman yenilmemiştir yenilmezlerde. Doğru 1 dir. HAK ALLAH'tır.

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
21 Eki 2019
214
741
98
Ne oldu buradan ekmek çıkmadı galiba. bizim komplo teorisi üreticileri sanırım sadece rokşit ile feller aileleriyle olan bağlantılar üzerinde çalışıyor.

ispanyol gribi domuzdan bulaşmıştır domuz gribide domuzdan bulaşmıştır. Bu Allah'tandır.

coronavirus; domuz gribi ve ispanya gribiyle alakalı değildir.

coronavirus rokşit ile feller aileleriyle alakalıdır.

böylemi anlamamız gerek ben tam çözemedim.
tam üstüne bastın ayağını çek