İstavroz oyma ve giriş çözülmüş işaret

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Aslında bu resimleri görsel amaçlı atıyorum, malum son yıllarda yuvarlak oymadan başka bişey kalmadı, hem görsel hemde çözüm vs. site içeriği genişlesin.

şimdi bu resimde oymanın akıntı yönü iptal olmuş, hani biz genelde akıntı yönü deriz o iş iptal. giriş tam arka tarafında kalmış, girişte ufak görünüyor, içinde ne vardı acaba. İstavrozun yapıldığı yer kabartılmış, sanki baklava dilimi türü, yan olsa baklava dilimi diyeceğim. İstavrozun uzun tarafına gideceksin deriz buradaki giriş aksine kısa tarafta. tuhaf değilmi arkadaşlar galiba bu işaret bize bildiklerimizi unutturacak.

istavroz.jpgistavroz devam.jpg

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
Web sitesi
defineavcilari.com
Aslında bu resimleri görsel amaçlı atıyorum, malum son yıllarda yuvarlak oymadan başka bişey kalmadı, hem görsel hemde çözüm vs. site içeriği genişlesin.

şimdi bu resimde oymanın akıntı yönü iptal olmuş, hani biz genelde akıntı yönü deriz o iş iptal. giriş tam arka tarafında kalmış, girişte ufak görünüyor, içinde ne vardı acaba. İstavrozun yapıldığı yer kabartılmış, sanki baklava dilimi türü, yan olsa baklava dilimi diyeceğim. İstavrozun uzun tarafına gideceksin deriz buradaki giriş aksine kısa tarafta. tuhaf değilmi arkadaşlar galiba bu işaret bize bildiklerimizi unutturacak.

Ekli dosyayı görüntüle 6247Ekli dosyayı görüntüle 6248
Bir çok kişiye bildiklerini unuttura bilir benim aksime
Ben arazide hep bu doğrultuda gözlem yaparım :)
Yani çalışma sistemim bu
Isaretlerin verdiği yönlerden çok aksi yönde araştırma yapmak
Bilindiklerin dışında bilinmeyene gitmek
Hesaplamalar 3 diyorsa 1
300 diyorsa 10 ila 100 bu sana birsey cagristirdimi bilmem :)

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
Selam..usta kısa tarafi kesen çentik mi sizi öyle düşündürüyor..böyleyse doğru yaklaşım derim ki vardır sistem de
aynen. birde kaya bitimine bakmak iyidir genelde yön veren çetnik orada saklıdır kimse görmez. kaya 2 metreyse işaretle arası 1 metredir hep gözden kaçar buna çok denk geldim. genelde çetnik yada parmak sokacak delik gibidir. bi tarafı açık tabi parmağını sok sıvazla. birde V işareti gibi doğala benzer işaret vardır onada dikkat etmek lazım.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Sistem harici kendi sistemini geliştirmeli bu yolun yolcuları.Onlar rüzgarsa sen kasırga olacaksın.Onlar bin düşünmüşse sen onbin düşüneceksin.Allah hepimizin yardımcısı olsun.Selamlar.