Kadeh ve Oyuklar

cado

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım.Orta dereceli bilgi sahibi olarak define ile ilgilenmekteyim.Sizlerle yeni çektiğim fotoğraflarımı paylaşmak istiyorum.İlk defa kadeh işaretine denk geldim.Dolayısı ile bölgeyi çok araştırmama rağmen işaretler konusunda tam bir çözümlemeye ulaşamadım.Görüşleriniz benim içi değerlidir.Değerlendirmelerinizi rica ediyorum.
Saygılarımla.

Ekli dosyalar

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
cado

Selaymun aleyküm sevgili kardeşim hoş geldiniz.

Şu üzerinde sigara olan kayayı ok yönlerinden resimlemeniz mümkün ise çok güzel olurdu.
Birde bu şeyler tek bir yerdemi. Resimleriniz iyi bir sunum için yeterli değil. Bilmiyorum bbburada ne tür bir arge yapıldı lakin ben burada bir oda yada mahzen olduğu kanısındayım. Ne gibi bir argeniz oldu bu alandaToplam.jpg

cado

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
cado

Selaymun aleyküm sevgili kardeşim hoş geldiniz.

Şu üzerinde sigara olan kayayı ok yönlerinden resimlemeniz mümkün ise çok güzel olurdu.
Birde bu şeyler tek bir yerdemi. Resimleriniz iyi bir sunum için yeterli değil. Bilmiyorum bbburada ne tür bir arge yapıldı lakin ben burada bir oda yada mahzen olduğu kanısındayım. Ne gibi bir argeniz oldu bu alandaEkli dosyayı görüntüle 10713
Aleyküm selam.Cevabınız için çok teşekkür ederim.Burası her zaman yakınından geçilen ama kimsenin bakmadığı,ama benim yıllardır dikkatimi çeken bir yer.Burada herhangi bir arge henüz yapılmadı.Zira bölgede çok su ve toprakta çok mineral var.Dolayısı ile çektiğim bu resimlerdeki işaretler üzerinden bir anlam dizisi kurabilirsem ona göre bir çalışma yapacağım.Detaylı çekimleri pazartesi yapacağım.Saygılarımla.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Herkese merhaba,
Aranıza yeni katıldım.Orta dereceli bilgi sahibi olarak define ile ilgilenmekteyim.Sizlerle yeni çektiğim fotoğraflarımı paylaşmak istiyorum.İlk defa kadeh işaretine denk geldim.Dolayısı ile bölgeyi çok araştırmama rağmen işaretler konusunda tam bir çözümlemeye ulaşamadım.Görüşleriniz benim içi değerlidir.Değerlendirmelerinizi rica ediyorum.
Saygılarımla.
Selamün aleyküm.İlk olarak şunu sormak istiyorum.Buranın yakınında dere yada ırmak,yani su ile ilgili neler var?Bu işarete,kadeh diyen olur,ayna diyen olur.Ancak burada testi olasılığı yüksek olduğunu düşünüyorum.Eğer civarda su varsa buna desti derim net olarak.Alanda mezarlar var,ancak bu fotolara göre net hedef verilemez.Ben burada sorumun cevabını bekliyorum.Gelecek cevaba göre yazacağım inşallah.Selamlar.

cado

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.İlk olarak şunu sormak istiyorum.Buranın yakınında dere yada ırmak,yani su ile ilgili neler var?Bu işarete,kadeh diyen olur,ayna diyen olur.Ancak burada desti olasılığı yüksek olduğunu düşünüyorum.Eğer civarda su varsa buna desti derim net olarak.Alanda mezarlar var,ancak bu fotolara göre net hedef verilemez.Ben burada sorumun cevabını bekliyorum.Gelecek cevaba göre yazacağım inşallah.Selamlar.
Merhabalar,
Evet civarda kurumuş bir dere yatağı,küçük bir çay ve çok enteresan bir şekilde çapı 2 metre civarında mini bir gölet var.O gölet bu işaretin doğusunda kalmakta.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Merhabalar,
Evet civarda kurumuş bir dere yatağı,küçük bir çay ve çok enteresan bir şekilde çapı 2 metre civarında mini bir gölet var.O gölet bu işaretin doğusunda kalmakta.
Selamün aleyküm.Bu işaretin tek fotosu varmı?Ağız kısmının önünde kalan alanı görmek isterdim.O alanda toprakda düz bir taş olacak.Ayrıca göletle bu işaretin mesafesi hakkında bilgi verebilirmisiniz?Selamlar.

cado

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Bu işaretin tek fotosu varmı?Ağız kısmının önünde kalan alanı görmek isterdim.O alanda toprakda düz bir taş olacak.Ayrıca göletle bu işaretin mesafesi hakkında bilgi verebilirmisiniz?Selamlar.
20200317_160630.jpg

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
.O gölet bu işaretin doğusunda kalmakta.
Selamün aleyküm.O gölet ve bu işaret arasında kalan alana dikkat edilmeli.Gelelim işarete,fotoda işaretlediğim mavi ok yönünü gören fotolar olmalı.Ok hangi yönü gösteriyor?Ok yönünde 7 metreye kadar dikkat.Selamlar.
20200426_231051.jpg