Kale

Scanli46

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Reaction score
1
Merhaba arkadaşlar burası yıkılmış bir kaledir benim dikkatimi çeken sadece resimde isaretledigim yer yan kısımları koridor ve kapı gibi görünen dikdörtgen var nasıl bir işlem yapmalıyım çözüm ve önerileriniz neler

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Reaction score
9,998
Bu kadarlık az foto ile alanı komple görmeden yakında orada bir işaretler var mı yok mu göremeden yorum yapmak doğru olmaz.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Reaction score
5,187
Merhaba arkadaşlar burası yıkılmış bir kaledir benim dikkatimi çeken sadece resimde isaretledigim yer yan kısımları koridor ve kapı gibi görünen dikdörtgen var nasıl bir işlem yapmalıyım çözüm ve önerileriniz neler
Selamün aleyküm.Ben bu fotoya yorum yapamıyorum.Ancak genel olarak yazayım.Aşağısında dere olacak,derede şelale olacak.Derede değirmenler olacak.Kilise,şapel olacak.Bunlar nerede?Bunların hepsi var dersen.Bende size paranın yerini söylerim inşallah.Selamlar.

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Reaction score
5,187
Merhaba arkadaşlar burası yıkılmış bir kaledir benim dikkatimi çeken sadece resimde isaretledigim yer yan kısımları koridor ve kapı gibi görünen dikdörtgen var nasıl bir işlem yapmalıyım çözüm ve önerileriniz
Konuyu ilgili bölüme taşıdım.Konunuza buradan devam edebilirsiniz.Selamlar.