Kamhi Leonard ve Kaan5557 Görevleri hayırlı olsun

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Kaan ustam ve Kamhi ustalarım.Allah izni ile bilgi kütüphanesi olarak canı gönülden Halkın yararına insanlığın yararına doğru ne ise yazmaya devam edeceğiz . Siz kıymetli ustalarımda bu ailenin gücüne güç katacaksınız buna yürekten inanıyorum. Bizler hepimiz sunset usta dahil hepimiz aynı gemideyiz. Ve aynı amaç doğrultusunda ilerliyoruz.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Menderes ustam hoşgeldiniz.
SuNSeT28 ustam.Ben bu sezon çok yoğunum.İnanın ki bu yoğunluk içerisinde zamanı adeta esneterek dakikalar ile yarışarak gidiyorum.Ve yanınıza gelebiliyorum.Bazen gelemesemde bilin ki en kısa zamanda döneceğim.Çünkü çok yoğunum.
Bu yoğunluktan ötürü herkesten özür dilerim.Umarım haklarını helal ederler.

Kaan5557

Santraç_Doğa
Süper Moderatör
Root ve Robinson ustalar kamhi dostum ve bizi s.mod yapmislar...kendi adima tesekkurlerimi sunarim....Defineavcilarini yakindan takip ediyorduk...bu vesileyle dahada yakindan takip edecegiz...malum bu bir sorumluluktur...hadi hayirlisi...
Sunuda belirtmeden edemeyecegim..
daha oncede bir sitede yetkiliydim...menderes ustayla sohbetlerimizde ve forumda israrla hep dedim...
Bir sitenin kalitesini yonetim kadrosu belirler...Ben hariç...root ustam isinde cok usta...kamhi ustam gercek manada usta...harputlu ustam iyi...menderesin kariyeri zaten ortada.....zayif halka ben....yonetim cok iyi...

Moderatör tarafında düzenlendi: