Kartal işareti var kabartma kartal kafası

Kabil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Nis 2020
10
5
6
Kabartma kartal kafası işareti var yardımcı olurmusunuz

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,120
2,895
118
59

Sevgili kardeşim selaymun aleyküm . hoş geldiniz. Kartal varda kendisi nerede birde kendisini görsek daha iyi olmazmı sizce. Kabartma olması çok iyide nedir neyin nesidir Konumu nedir hangi alandadır çevresi nasıldır. Resim resim resim. kartalın olduğu kayanın yapısı baktığı yöndeki dere VSVSVS daha anlatacak çok şey var . Hani resim hani bilgi. Siz malzemeyi ortaya koyunki aşçılarımız yemeği hazırlasınlar;)

Kabil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Nis 2020
10
5
6
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm . hoş geldiniz. Kartal varda kendisi nerede birde kendisini görsek daha iyi olmazmı sizce. Kabartma olması çok iyide nedir neyin nesidir Konumu nedir hangi alandadır çevresi nasıldır. Resim resim resim. kartalın olduğu kayanın yapısı baktığı yöndeki dere VSVSVS daha anlatacak çok şey var . Hani resim hani bilgi. Siz malzemeyi ortaya koyunki aşçılarımız yemeği hazırlasınlar;)
Resim yukleme çalıstım yapamadım

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,120
2,895
118
59
Harika bir işaret.IMG-20200412-WA0001.jpg

Bu oklar yönünde neler var bir baktınmı. Ve bu kayanın kendisinden bir boşluk bakıldımı.
Çok güzel bir mezarın var. Çok da değerli inşallah dönem yememişdir. Lakin böyle aşikar bir işaretin malı dururmu onu bilemem. Bu kaya ve çevresindeki kayaları iyi inceleyin Şahane bir oda mezarı var.

balkaya34

Operatör
17 Mar 2019
2,562
3,430
118
Harika bir işaret.Ekli dosyayı görüntüle 10498

Bu oklar yönünde neler var bir baktınmı. Ve bu kayanın kendisinden bir boşluk bakıldımı.
Çok güzel bir mezarın var. Çok da değerli inşallah dönem yememişdir. Lakin böyle aşikar bir işaretin malı dururmu onu bilemem. Bu kaya ve çevresindeki kayaları iyi inceleyin Şahane bir oda mezarı var.

Selam : DARDANOS usdam bu isaret nedir ,önce bunun bir adını koyalım degilmi, Ondan sonra değerlendirelim , Mesela bu benim görüşüm çok güzel.bir ANAHTAR ,Göz gibi olan yer göz degil ,Tabiiki bu benim görüşüm

Kabil

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
13 Nis 2020
10
5
6
Selam : DARDANOS usdam bu isaret nedir ,önce bunun bir adını koyalım degilmi, Ondan sonra değerlendirelim , Mesela bu benim görüşüm çok güzel.bir ANAHTAR ,Göz gibi olan yer göz degil ,Tabiiki bu benim görüşüm
Biz kartal kafası diyoruz çok bariz okları oldugu
Harika bir işaret.Ekli dosyayı görüntüle 10498

Bosluk bakılmadı burası el degmemıs çok yuksek bı yerde daha hiç cihaz tutum adı biz kartal kafası dedık ama siz ne dersınız

• Beğen
Tepkiler: Demirdağınkurdu

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,120
2,895
118
59
Selaymun aleyküm sevgili ağabeyim merhaba. Zaten bende kartal diyerek Yorum yapmamış idim evet baş kısmı andırıyor lakin dediğiniz gibi göz ne yazıkki göz değil. Sizin dediğiniz şekilde bu işareti açıkcası anahtarada benzetemedim Tabiki sizin görüşünüze saygı duyarım . Ben bunu güzel bir oda işaretine benzettim ve biraz da riskli işi var tuzaklı olabilir. Sonuçta Fikirler hep aynı olacak diye bir şey söz konusu olmaz değilmi sevgili ağabeyim.. Hem sonra anahtar yada kilitte olsa sonuçta kapalı açılacak bir yer var buralarda.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,120
2,895
118
59
Biz kartal kafası diyoruz çok bariz okları oldugu

Bosluk bakılmadı burası el degmemıs çok yuksek bı yerde daha hiç cihaz tutum adı biz kartal kafası dedık ama siz ne dersınız
Öyle ise ne den arge yapmıyorsunuz haydi bakalım iş başına daha yapılacak çok iş var değilmi