Kaya dogal mi yoksa bir sey olabilir mi?

khany

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaslar,
Sizleri merakla izliyorum. Bu konuda hemen hic bilgim yok. Ogrenmeye hevesliyim. Bugunku geziden bir kaya resmi. Muhtemelen dogaldir ancak yine de selam verip merhaba ben geldim demis olmak icin paylasayim :))). Bu dogal bir yapi mi yoksa birsey olabilir mi

Ekli dosyalar

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Selam arkadaslar,
Sizleri merakla izliyorum. Bu konuda hemen hic bilgim yok. Ogrenmeye hevesliyim. Bugunku geziden bir kaya resmi. Muhtemelen dogaldir ancak yine de selam verip merhaba ben geldim demis olmak icin paylasayim :))). Bu dogal bir yapi mi yoksa birsey olabilir mi

Öncelik ile hoş geldin sevgili kardeşim. Bu taşın taş olmasından başka hiç bir özelliği yok tur.
İşaret işlenen kayaların sabit ve köklü kayalar olmaları gerekir. Çünki bir şeyler gizlemek isteyen kişinin işaret yapacağı kayanın kolay kolay kaybolmayacak nitelikte kayalardan seçeceğini tahmin edebilirsiniz. Bu gün yada daha önceleri ve gelecekte birçok kaya şekillerini ve doğal oluşumları define işaretleri ile karıştırabilen kardeşlerimiz mevcut ve yine olacaktır Bu gayet doğal bir sonuçtur. Ben bile normal zamanda etrafta gezinir iken nerede bir kaya görsem nerede ilgimi çeken bir şey olsa hemen define işaretimi var acaba diye düşünmüyor değilim doğrusu.Bunu daha öncede belirttim yine belirtmek te fayda var . Bir saklayan kişi eğer ona işaretleme sistemi yapmış ise öyle hemen işte işaret gel burada dememiştir. İllaki birkaç işaretler silselesi içinde mevcuttur bu gömü. Belkide şaşırtmacalı başka yöne yönlendirici işaretler de yapılmış olabilir. Tek doğruyu o şeyi saklayan bilir . Bizede bu işaret düzeneğini çözmek düşer . Tabiki elimizden geldiğince ve tecrübeler ile. Bir kayada bir işaret varsa bu işaret bir şeyler anlatmalı. İllaki her işarette illaki define için yapılmaz. Her gördüğümüzü defineye yormayalım. Bu günlerde define sitelerine en öok düşen işaretler içinde mezar sunuları baş rolü çekmektedir. Çünki ülkemiz den geçmiş bir sürü medeniyet var bu sunular yada nişler bir çok kavimler tarafından kullanılmıştır. Biz müslümanlarda bile halen mezarlarımızda kuşlar su içsinler diye yapılan bir nevi sunu çanakları vardır. Ve başka sembollerde vardır define ile ilgisi olmayan burda saymak ile birmez. İşte burada asıl olan i,şaretler önemlidir. Onların dilinden anlamak gerekiyor . İnşallah sizdede böyle işaretler vardır yada denk gelirde paylaşırsınız. Ne demişler nasipten ziyadesi olmaz imiş. Bende amma uzattım yahu gelir helmez kafanı şişirdim sevgili kardeşim;). Tekrar hoş geldin