Kaya kaplumbağalar görsel amaçlı

MendereS

Admin
Administrator
arşivden çıktıkça atıyorum. biz bunları eskiden hep yayınladık googlede bulmak mümkün ama hepsini değil ben görsel olsun diye atıyorum. eskiden neler vardı görün diye şimdi bunlardan bulmak baya zor.

kaya kaplumbağa (4).jpg
kaya kaplumbağa (5).jpg

kaya kaplumbağa (2).jpg

kaya kaplumbağa (3).jpg

kaya kaplumbağa (1).jpg

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@R00T Ustam ben dedim @MendereS ustanın arşivini tam patlatmissin, demekki bunlar gizli bölgede kalmış, bu tosbagaya o kadar merak saldimki sormayın, gördüğüm her kayayı tosbagaya benzetiyorum.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@MendereS Ustam kusura bakma, eline emeğine sağlık, inşallah bugünlerde hiç zaman bulamıyorum, yoksa arşive bende iki tane ile katkıda bulunacam inşallah.

kan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ben hiç arşiv yapmadım ama bi ara flaş belleğe yüklemiştim emanet olarak verdim kendi çektiklerimdi dahada geri dönmedi bazen karşıma bile çıktığı oluyor resimlerin:cool:

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Şimdi neyi kafaya takarsan gözünü kapadığında bile o gözünün önüne gelir.Araziye çıkınca bu psikolojik durum sağlıklı araştırma inceleme yapmanın önüne geçer.Bence rahatla çok takma.@harputlu ustam.

R00T

ProfessionaL
Süper Moderatör
Kaplumbağa bu açıdan diyemeyiz lakin üstteki kayanın oraya yerleştirildiği bariz.Bir çok açıdan fotoğraflama ve çevre fotoğrafları genel manzarada gerekir ki anlam bütünlük kazansın.

Üst Alt