Kaya kasa olabilirmi

Müdür

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar fotoğraf taki kaya kaplumbağa şeklinde kayanın 20 metre ilerisinde çubuklar ile tesbit ettim kaya üzerinde kapağa benzer parça var çubuklar malzeme uyarısı veriyor ancak dedektör ile küçük başlık uyarı vermiyor büyük başlık kartalgözü uyarıyı çakıyor malzeme kayanın altındamıdır yoksa kaya içinde olup küçük başlıklar kaya içini göremiyormu bilgisi olan paylaşabilir mi teşekkürler DSC_0170.JPG

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Resimler net değil .Kayanın yapısını hangi kaya türü olduğunu dahi fotodan anlayamıyoruz.Burda yapman gereken horasan testi uygulamaktır.
Islat komplesini bak horasan kısımlar geç kuruyacaktır doğal kayaya göre.Ordan fark edersin.Bide ahşap tokmak ile tık tık uygulaması ile boşluk sesi dinle ayırt etmeye çalış.
Kaplumbağa dediğini de çek paylaş etraflıca görelim.

Müdür

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Resimler net değil .Kayanın yapısını hangi kaya türü olduğunu dahi fotodan anlayamıyoruz.Burda yapman gereken horasan testi uygulamaktır.
Islat komplesini bak horasan kısımlar geç kuruyacaktır doğal kayaya göre.Ordan fark edersin.Bide ahşap tokmak ile tık tık uygulaması ile boşluk sesi dinle ayırt etmeye çalış.
Kaplumbağa dediğini de çek paylaş etraflıca görelim.
Hocam paylaşım için teşekkürler araziye gidince yeni fotoğraf paylaşırım ancak benim merak ettiğim eğer kaya içinde malzeme var varsayalım dedektör kaya içinden sinyal alabiliyormu tecrübenizi oldumu amacım elimdeki makina nın beni yanıltıp yanıltmadığını öğrenmek dediğim gibi kapakdediğim yerin üzerinde çubukla altın veriyor dedektör ile küçük başlık uyarı yok büyük başlık kartalgözü uyarıyı çakıyor büyük başlık 4 metre derinliğe kadar ölçebiliyor dediğim gibi amacım dedektör konusunda yardıma ihtiyacım var teşekkürler şimdiden

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Dedektör le metal testi yapın

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu kayadan sızabilecek frekansla alakalıdır.Sanırsam kayada ki kasa 50-60 cem de olur.Dedektörün çekmesi lazım.