Kaya üzerinde çift halka işareti

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Ana kaya üzerinde 2 tane halka işareti var birinin ortasinda bir cizgi var. 2 tane oda oldugu ve mezar olduğu söyleniyor ama bulamadık. Yardımlarınızı bekliyorum.
Selamün aleyküm.Aramıza hoşgeldiniz hayırlara vesile olursunuz inşallah.İyi forumlar dilerim.Burada iki halka arasındaki mesafenin net ölçüsü gerekiyor.Yinede şunu sorayım,buranın 15 metre tam batısında birşeyler var.O alanı incelemeniz gerekecek.Ayrıca fotonun üzerine net pusula yönlerini yazabilirmisin?Selamlar.

Acaralii

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Aramıza hoşgeldiniz hayırlara vesile olursunuz inşallah.İyi forumlar dilerim.Burada iki halka arasındaki mesafenin net ölçüsü gerekiyor.Yinede şunu sorayım,buranın 15 metre tam batısında birşeyler var.O alanı incelemeniz gerekecek.Ayrıca fotonun üzerine net pusula yönlerini yazabilirmisin?Selamlar.
Aleyküm selam SuNSeT28 hosbuldum. 15 metre batısında tam olarak ne aramam gerekiyor biraz daha açman mümkün mü?? Ben isaretin tam karşısından cekilen fotoğraf atıyorum ona göre yorumlasan20200322_231415.jpg

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Aleyküm selam SuNSeT28 hosbuldum. 15 metre batısında tam olarak ne aramam gerekiyor biraz daha açman mümkün mü?? Ben isaretin tam karşısından cekilen fotoğraf atıyorum ona göre yorumlasan
Tam olarak aranacak yaşlı bir ağaç.Belkide şimdilerde yok yinede kök kısmı toprakda duruyordur.İşaretli kayaya pusulayı bırak.Tam batıya 15 metre ölç geldiğin noktaya bir bak.Eğer bunu teğit ederseniz ona göre devam ederiz inşallah.Selamlar.

Acaralii

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tam olarak aranacak yaşlı bir ağaç.Belkide şimdilerde yok yinede kök kısmı toprakda duruyordur.İşaretli kayaya pusulayı bırak.Tam batıya 15 metre ölç geldiğin noktaya bir bak.Eğer bunu teğit ederseniz ona göre devam ederiz inşallah.Selamlar.

Ekli dosyalar

Acaralii

Member
Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyalar

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Burada iki halka arasındaki mesafenin net ölçüsü gerekiyor.
Selamün aleyküm Acaralii usta.Oysa ilk mesajımda yazmıştım.İki halka arasının ölçüsü gerekiyor diye.Ben yinede müsait zamanda detaylıca yazacağım inşallah.Şimdi sizden bu işaretin üzerine net pusula yönlerini yazmanızı bekliyorum.Selamlar.