Kayada gömülü gülle

MendereS

Admin
Administrator
Buna doğal desem doğal değil yapay desem kim neye hizmeten yapsın çok tuhaf akıl akıldan üstündür derler birde siz bakın neymiş ne değilmiş.

gülle.jpg

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Gülle Dünyadır arzdır yeryüzüdür.Bunu yutan bir şahıs yada bir temsili hayvan başıdır ağzını açmış dünyayı yutuyor.Mezarı altında olan kişidir.Yada beslenen bir yavru kişiliktir.Çocuk mezarıda olabilir.

MendereS

Admin
Administrator
Gülle Dünyadır arzdır yeryüzüdür.Bunu yutan bir şahıs yada bir temsili hayvan başıdır ağzını açmış dünyayı yutuyor.Mezarı altında olan kişidir.Yada beslenen bir yavru kişiliktir.Çocuk mezarıda olabilir.
root usta sen çok fena olmuşsun. o zaman birde buna bak. bence bu kaya horasan. bana öyle geliyor içine gömülen gülle farklı kaya gibi. sence bu nedir. ?

horasanlımı.jpg

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Yani Gülle gibi olan kasa olabilir.Burda da aynı mevzu var bence.Madem horasan var ustam.En mantıklısı zaten derinlikte pek yok cihaz desteği ile değerli tespiti şart.Değerli sinyali olumlu ise işlemi zor olmaz bence.Yani girişi tıkamışlar yada kasadır ustam.Sen ne dersin.

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
IMG-20181008-WA0004.jpg

Mevzu böyle Güllemsi ovarlak yuvarlak işler olunca kafam basmıyor ustam sen söyle nedir bunlar.?

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Var ustam yakında patika yol lakin ben gidemiyorum.Biliyorum var.

MendereS

Admin
Administrator
bu yolla alakalı olması lazım kıvrım yada çatal yapan yer. işareti önden görmeden bişey diyemem ama eski tecrübeler bu yönde.

R00T

Moderatör
Süper Moderatör
Taşın kayanın içine tuğla gibi nasıl yerleştirme yapmışlar helal olsun eskilere emektarlar.

Üst Alt