Kayada kesik ve arkasındaki acayip kaya

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstadlar bu kesik doğalmı bide arkadaki kaya tuhaf duruyor
IMG_3227.JPGIMG_3228.JPG

Delucia

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaki kayada yüz silüyeti var sanki karşı cephesinden fotoğraf var mıdır?

balkaya34

Operatör
Selam : Arkadaki kaya büyük ihtimal kaplunbag kafası, öndeki taşa göre de 2 malzeme var . Bazı define videolarını izliyorum bu gibi görüntülerin 2 malzemesi var birisi büyük insan küçük olan çocuk oluyor.O doğrultuda düşünürsek kafa işaretinin bakdıgi tarafda oyma,kare,veya bir başka işaret,bulacaksınız, Birde yüksek kayalara dikkat edin kasa olabiliyor bunları ben bildiğimden değil de seyrettiğim videolarda böyle olduğu için yazdım,

balkaya34

Operatör
Bu videoların KAPLUNBAG ile ilgili olan larıda var ve çok eğitici videolar

kursatmx

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam : Arkadaki kaya büyük ihtimal kaplunbag kafası, öndeki taşa göre de 2 malzeme var . Bazı define videolarını izliyorum bu gibi görüntülerin 2 malzemesi var birisi büyük insan küçük olan çocuk oluyor.O doğrultuda düşünürsek kafa işaretinin bakdıgi tarafda oyma,kare,veya bir başka işaret,bulacaksınız, Birde yüksek kayalara dikkat edin kasa olabiliyor bunları ben bildiğimden değil de seyrettiğim videolarda böyle olduğu için yazdım,
Üstadım birde fotodanda bazen öyle çıkyor bende neye benzeteceğimi bilemedim belki değişik açıdan çeksem boyle durmaya bilir..

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm kursatmx usta.Burada ilk olarak işaretlediğim oymalar arasını ölçmelisin.Bu kaya çok şeylere gebe gibi duruyor.Değerli balkaya34 ustamda söylemiş kayada kasa olma ihtimali yüksek.Ben zaten onları işaretledim,birinci alan büyük oymanın hemen üstünde daire şeklindeki yer.İkincisi siyah noktalarla çevrelediğim alana dikkat.Bu kayanın çalılardan göremediğimiz noktalarıda detaylıca incele.Kayanın üzerine yönleride yazarsan iyi olur.Selamlar.
20200112_180819.jpg
20200112_233442.jpg