kazı ruhsatına çet raporu

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
evet kazı ruhsatı alabilmek için artık çet raporu kanunu kısacası zorluğu, daha anlaşılır anlatmak gerekirse sıradan biri gidipte çet raporu çıkartamaz, alınması oldukça zor bir rapordur, büyük şirketler avukatları vasıtasıyla koşturması ile binbir güçlükle alınabilir,
dipsiz göl tuz biber oldu,
peki şimdi dipsiz göle ruhsat alanmı verenmi şuçlu?

Kaan5557

Moderatör
Süper Moderatör
Kolay kazı izni almak artık zorlaşmiş öylemi...
Öyleyse isabet olmuş...
Farkında olmadan saf definecileri kanunla korumuslar yani..iyi guzel tum defineciler sevinsin...
ÇÜNKÜ....ÇÜNKÜ...KAÇ KERE YAZDIM BILEMIYORUM AĞZIMDA TÜY BITTI...

Defineci şu şehir bu mahalle belde ada pafta açık adres verir kazi izni ister...müze tahkikat yaptirir bir zaman sonra size geri donülür...izin vermislerse emin olun orada topraktan baska birşey yoktur...izin vermemislerse emin olun gayet guzel ve şüpheli yerdir....

Son düzenleme:

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kolay kazı izni almak artık zorlaşmiş öylemi...
Öyleyse isabet olmuş...
Farkında olmadan saf definecileri kanunla korumuslar yani..iyi guzel tum defineciler sevinsin...
ÇÜNKÜ....ÇÜNKÜ...KAÇ KERE YAZDIM BILEMIYORUM AĞZIMDA TÜY BITTI...

Defineci şu şehir bu mahalle belde ada pafta açık adres verir kazi izni ister...müze tahkikat yaptirir bir zaman sonra size geri donülür...izin vermislerse emin olun orada topraktan baska birşey yoktur...izin vermemislerse emin olun gayet guzel ve şüpheli yerdir....
:) saf olanı dün sütten kesilen çocuk bu gün tokatlar, öyle yada böyle,

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Süper Moderatör
Yıllardır defineciler üzerinde algı operasyonları süre durdu
Kaçak defineci
Tarihi esere zarar vs vs vs ... ismini sayamadigim
Yüzlerce benzeri vakalarla
Son hamleyi su birinkitisi
Yuzeysel toplanan bir su birinkitisi olan DIPSIZ GOL DIYE ADLANDIRILAN
Bir yere denk gelinceye kadar
Bunun üzerine bu bir fırsat diyip
Bu izinler zaten verilmiyordu şimdi artık ap açık istedikleri şekilde
Yasaları kendi lehlerine çevirip bu izinleri kaldırdılar
Olay çok basit
Kaan usta güzelce izah etmiş

timur964

Moderatör
Süper Moderatör
DEMEKKİ OLAY KESİNLİK KAZANACAK SONRA İŞLEM YAPILACAK BOŞA KUREK SALLANMAYACAK

kötü ruh

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
elin uşağı o malum melül güruh abd, her yere saldırıyor, hangi ülke olduğunun önemi yok, bazı diş geçiremediği ülkeler var tabii, bu yasakların büyük çoğunluğu ortadoğuda, bazı komşu ülkelerde kazı ruhsatı alamazsın kattiyyen yasak ama gayrimeşru yollardan hortumlanıyor,
ancak ellerini değebildikleri yerde herifler hiçbir fırsatı kaçırmıyor para basmak için, nereden gelmiş önemi yok,

bende her zaman söylüyorum k...ymuşum heykeline çanağına çölmeğine...! kazma gözüne gelmiş kulağı kopmuş burnu kırılmış çokta tın
bize altın lazım para basmak lazım para lazım ben onu bilirim

REİS

Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar biz her hafta kahvede toplanıp ced raporu çıkarıyoruz. sonra hep beraber araziye gidip, önce çubukçu ket raporu sunuyor, arkasından makinacı kaz raporu veriyor , kazma kürekçilerde işlem yapıp red raporu verince AR-GE
çalışması son buluyor .SONUÇ - İron demir nal veya traktör parçası ilaç kutuları .

Üst Alt