!!!Kendi tasarımım Amr-571 gradiometre tanıtımı videosu!!!

armgdnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Eki 2019
10
34
16

!!!Amr-571 gradiometre çekim data analiz videosu!!!

sorusu olan olursa cep numaramdan ulaşabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
311
1,087
98

sorusu olan olursa 0542 8483 007 cep numaramdan ulaşabilir
Hayırlı olsun, Hangi 3D yazılımını kullanıyorsun kardeş.

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
311
1,087
98
@armgdnnn senin çalışma prensibine göre degilde rezitivite çalışma prensibine göre aldıgım datayı, işleyebilecegim 3D yazılımına ihtiyacım var bu konuda yardımcı olurmusun.

balkaya34

Moderatör
Moderatör
17 Mar 2019
2,072
2,616
118

sorusu olan olursa 0542 8483 007 cep numaramdan ulaşabilir

Selam ustam : Çalış ALLAH kolaylık versin, akil, ve zihnini acsin , sana yardim etsin bizlerde sizden faydalanalim.İNŞAALLAH

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
16 Ocak 2019
1,990
4,637
118

sorusu olan olursa cep numaramdan ulaşabilir
helal olsun ustam, yüreğine emeğine sağlık, işte bizim için sevinç budur, ülkemde birşeyler yapılsın, emekler beceriler ortaya çıksın,
telefon mail burda yasak olduğundan sildim bilgin olsun ustam, ürün cihaz tanıtım bölümünden tanıtıma devam edebilirsiniz. bizde destekleyelim kardeşimi.

armgdnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Eki 2019
10
34
16
En fazla ne kadar cekim aliyor metre kare olarak ve cekim araliklari arttirilursa sacma derinlikler cikiyor mu voxlerde bazen denk geldigimiz 30 metre vsss...
üstad metrekare farketmez sen nekadar çekebilirsen çek,adım aralığını ben 30 yada 40 cm yapıyorum. sen istesen 2 metre yap
derinlik toprak yapısına göre değişir, birde sensör algılama kaliteine ve sensör konumlandırılmasına göre değişir. sensörleri konumlandırıken erinlik içinde ayrıca matamatiksel bir hesaplaması var.bu cihazda kullandığım sensörler biraz pahalı kanada malı sensör, algılama dereniz 29 metrelere kadar yaptım. ama bence reel algılama 14 metreye kadar net analizde görüntü alabiliyorum

armgdnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Eki 2019
10
34
16
@armgdnnn senin çalışma prensibine göre degilde rezitivite çalışma prensibine göre aldıgım datayı, işleyebilecegim 3D yazılımına ihtiyacım var bu konuda yardımcı olurmusun.
elimden gelen yapmaya çalışırım üstad araştırayım biraz

harputlu

ALEMDAR
Süper Moderatör
16 Ocak 2019
1,990
4,637
118
üstadlar manisa saruhanlıdayım, isteyen gelssin misafirim olsun.Sormak istediğini sorsun ama voxler de ama gradio hakkında kapımız dostlara açık
selametle
Üstad @REİS abimizde bu konuda araştırmacı bilgili inşallah beraber bilgi paylaşımı yaparak yardımcı olursun abimize. Sensörler ve programı hakkında.