!!!Kendi tasarımım Amr-571 gradiometre tanıtımı videosu!!!

armgdnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı

!!!Amr-571 gradiometre çekim data analiz videosu!!!

sorusu olan olursa cep numaramdan ulaşabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@armgdnnn senin çalışma prensibine göre degilde rezitivite çalışma prensibine göre aldıgım datayı, işleyebilecegim 3D yazılımına ihtiyacım var bu konuda yardımcı olurmusun.

balkaya34

Operatör

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
patenti al üretime giriş. sana lazım olan küçük bi dükkan olmaz deme çoğu firma böyle başlamıştır hatta şimdi bildiğimiz köklü firmalar bile işe böyle başladı şimdi 100 ülkede ürünleri satılıyor.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

!!!Amr-571 gradiometre çekim data analiz videosu!!!

sorusu olan olursa cep numaramdan ulaşabilir
helal olsun ustam, yüreğine emeğine sağlık, işte bizim için sevinç budur, ülkemde birşeyler yapılsın, emekler beceriler ortaya çıksın,
telefon mail burda yasak olduğundan sildim bilgin olsun ustam, ürün cihaz tanıtım bölümünden tanıtıma devam edebilirsiniz. bizde destekleyelim kardeşimi.

armgdnnn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
En fazla ne kadar cekim aliyor metre kare olarak ve cekim araliklari arttirilursa sacma derinlikler cikiyor mu voxlerde bazen denk geldigimiz 30 metre vsss...
üstad metrekare farketmez sen nekadar çekebilirsen çek,adım aralığını ben 30 yada 40 cm yapıyorum. sen istesen 2 metre yap
derinlik toprak yapısına göre değişir, birde sensör algılama kaliteine ve sensör konumlandırılmasına göre değişir. sensörleri konumlandırıken erinlik içinde ayrıca matamatiksel bir hesaplaması var.bu cihazda kullandığım sensörler biraz pahalı kanada malı sensör, algılama dereniz 29 metrelere kadar yaptım. ama bence reel algılama 14 metreye kadar net analizde görüntü alabiliyorum