Kendinizi kandırmayın !!!

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Kendinizi kandırırsanız, başkalarının sizi daha çok kandırmasına izin vermiş olursunuz !

Madem bu işi yapıyorsunuz aklın mantıgın el verdigi şekilde yapın.

Bilmeyene drek desem cubuk kullanmayın, bir başka dine mensup bir insanı İslama davet etmek gibi olur, kaç kişi benim lafımla Hacı olur )))

O yüzden bilen tanıyan düşünsün. Beni tanıyan bilirki bir konu üzerinde uzun uzun çalışma yapmamışsam sonuçu görmemişsem kimseye yazmam. Çubuklarla haşır neşir oldugum kırk türlüsünü yapıp hatta geliştirdigim, bilime dayalı dzayn ettigim bilinir, sonunda bu arge calışmalarında cubukları kaldırıp attıgım, ve sadece frekanslarla calışan bir cihazın ortaya cıktıgınıda bilen bilir. Kalan iki antendir sabit oda dönmez etmez.

Kısacası kozmik alanmış, biyo enerjiymiş çubugun çalışma prensibi şöyleymiş böyleymiş, şu metalden yapılırsa altına gidermiş safsatalarını bırakın. Ne kendinizi nede emek veren ekibinizi boşuna yormayın.

Çubuk kullanan birinin gözlerini baglayın şüpheli işlem yapılmış yerleri görmesin elindeki cubuk o tarafa dönsün bi, o vakit tutun elini öpün.

Çubuk kullanan definecinin zihni cubukcuyu kandırırken, çubukcuda yanındakini kandırır. Zaten cubugun gittigi yer hep şüpheli ve el degmiş işlem yapılmış alandır. Bu yüzden çubuksuz gözle aramayla yapsanda cubukta aldıgın netice oranı aynı olur. Yani olsada aynı olmasada.

Şimdi birileri cıkar sen böyle yazıyorsun ama ben çubukla şunu bunu buluyorum şöyle böyle uzun uzadıya yazar,bunların yazacaklarının noktası virgülüne kadar bilirim ben. Cubuk nasıl kullanılır onuda iyi bilirim elbet.

Uzun uzadıya yazdıgım zaman baş agrıtıyoruz. Kısacası bu işi yapacaksanız safsataları gecin.

Bu gün MTA nın kullandıgı Rezivitelerden alıp kullanın bakın boşluk nasıl bulunuyor. Hiç bir şey yapamıyorsanız, toprakta şiş kayada doktor streskopu kulaklık kullanın. Bunlarda yoksa kendi azanız kulagınız burnunuz gözünüz yeter. Kendinizi bedeninizi Ruhunuzu bir araya getirdiginizde sizden iyi cubuk sizden iyi cihaz bulunmaz.

Cubuk kullanma yönteminde iş nerelere gider bu yöntem bu kavram nereden kimden cıkmıştır inançı nedir bunları bilmeyen adam... tutup calışma prensibinden, mantıgından, hatta metalleri minarelleri elemeden dem vuruyor. Yapmadıkmı yaptık ve düzelttik, halada elimizde yanımızda cubuklar var.

Kendimizi kandırmak yerine dogruları bulabilsek görebilsek defineyi o gün bulacagız !!!

Türkiyenin en iyi cubukcusu, para harcayıp Türkiye genelinde cubukcuları toplayıp yarışma yapıyor, coguda cubukları bu yarışmayı organize eden şahıstan alıyor. Tarlaya yaptıgı farklı türde metal gömüleri kimse bulamıyor tabii.

Organizeyi yapan Türkiyedeki lider sözde cubukcunun amacı, yapıpta inanmadıgı bu cubukculuk işini acaba gercekten yapan biri cıkarmı düşüncesiydi ))) Ama yoktu. Sonrası vidyo cekip yuotuba atma ve cubuk satma işine devam yine, yani kenelige kan sömürmeye devam.

Arkadaşlar yapın elinizden cubuguda bırakmayın ama kendinizi kandırarak yapmayın. Hastalıgın farkında olarak yapın. Bu iş bir meslek degil bir hobi degil, dermansız bir hastalıktır bilincinde olarak, tedavi edemesenizde kendinizi, hasta oldugunuzu bilerek yapın.

Sadece cubuk degil, diger cihazların çalışma prensibini ve söylentiten öte nasıl calıştıgını dogru araştırıp analiz edin. Olmayan yerde ugraşmayın, olan yerdede üzerinden gecip gitmeyin.

Türkiyede alacagınız bir cihaz, marka model calışma prensibi ne olursa olsun, bir otomabili 4 metreden göremez bunu bilin. Bir küpü kaç metreden görür hesap edin. Cihazlara aldanıp şu kadar para verdim deyip üzerinden gecip gitmeyin.

Gerisine gercek cihazlara gelince garip definecide ne gezer o paralar. Hem cihaz olsa derini kim kazdırır size ?

Son düzenleme:

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,312
10,094
118
Bende çubuklarda şunu fark ettim hep el değmiş örneğin harabe kalıntıları ev temelleri açılmış mezar vs. gibi yerlere gidiyor.Yada farklı mineral çeşitlerine.
Ama boşluktan anlayan için boşluklara gitmesi güzeldir.Baya etkili bir seçenektir lakin boşluk mu su damarımı yer altında yada üst üstte binmiş kayalar arası boşluk mu onuda ustası iyi ayıklamalı bence.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,312
10,094
118
Yani Sedegor ustam kısacası Ben hep şu soruyu sorarım şu define cihazı imal icat edenlere yada çubuk yapıp satanlara ; her memlekette nerdeyse zengin gömüler yada birşeyler vardır.Neden kendi üretimleri ile bir kaç yerde kolayca almıyorlar.

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Bende çubuklarda şunu fark ettim hep el değmiş örneğin harabe kalıntıları ev temelleri açılmış mezar vs. gibi yerlere gidiyor.Yada farklı mineral çeşitlerine.
Ama boşluktan anlayan için boşluklara gitmesi güzeldir.Baya etkili bir seçenektir lakin boşluk mu su damarımı yer altında yada üst üstte binmiş kayalar arası boşluk mu onuda ustası iyi ayıklamalı bence.
Varmı öyle ayıkan usta ))) Bu işi en iyi bilen Haşa Allahta gözükmüyor ama Allah var der cıkar işin içinden. Safsataları yazmak benden inanıp inanmamak sizden. Bu gün inanmadıklarınıza yarın emek verip boş kürek sallayarak zaten inanacaksınız.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,312
10,094
118
Gün gelir insanın inanmak istemediği gerçekler saç baş yoldurtur.
Evet güzel teşhis cihazı bırak olmuyorsa
Ruhunla kulağınla gözünle elinle bütünleş Araziyi oku çözersin bişeyler.

Heda

Moderatör
Moderatör
26 Eki 2019
171
368
68
Herkes inandığı hayatı yaşıyor sedagor ustam , yazdıklarında hırçınsın ama bi o kadarda haklı. Bence herkesin 1 tane çubuğu olmalı ve her çapraz yapan yere 1 kazma vurmalı. Sonuçta bilemiyoruz ki toprak altından çıkacak altınmı yoksa neye döndüğüne anlam veremeyip bizi heyecanlandıran çubuklarmı bizi daha mutlu edecek:)

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Herkes inandığı hayatı yaşıyor sedagor ustam , yazdıklarında hırçınsın ama bi o kadarda haklı. Bence herkesin 1 tane çubuğu olmalı ve her çapraz yapan yere 1 kazma vurmalı. Sonuçta bilemiyoruz ki toprak altından çıkacak altınmı yoksa neye döndüğüne anlam veremeyip bizi heyecanlandıran çubuklarmı bizi daha mutlu edecek:)
Allah her zaman mutlu etsin sizleri, sen yinede vur kazmayı canım sıkıldı yazdım zaten öylesine hırçın hırçın )))

Heda

Moderatör
Moderatör
26 Eki 2019
171
368
68
O kadar enteresan çubuklar ve sonuçlarla karşılaştım ki anlatamam size. O insanlardaki inanmışlık heyecan ve sonucunda ortamda günlerce süren makaralar muhabbetler :) ama sizleri gerçekten takdir ediyorum , yazdıklarınız çok az bölümünü okusalar piyasadaki dolandırıcılara para kaptırmayacaklar yüreğinize sağlık...

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,312
10,094
118
Yani piyasada değilse işin ehli ustalardan emek ile tecrübe ile birleştirilerek yapılmış uygun fiyata bir çubuk gereklidir her zaman en azından boşluklar için.

• Beğen
Tepkiler: Heda

sedegor

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
28 Nis 2019
373
1,225
98
Yani Sedegor ustam kısacası Ben hep şu soruyu sorarım şu define cihazı imal icat edenlere yada çubuk yapıp satanlara ; her memlekette nerdeyse zengin gömüler yada birşeyler vardır.Neden kendi üretimleri ile bir kaç yerde kolayca almıyorlar.
Çünkü üç kuruşa cihaz satmak daha cazip geliyor, öte yandan kendi cihazlarıyla bulamayacaklarını biliyorlar yada ne bulacaklarını. Örnek Cihaz yapıp satan bir defineci var bu adama sormak lazım sen defineye giderken hangi marka hangi cihazı kullanıyorsun ve satıyormusun, satabilirmisin diye ))) Faturalandırabilirmisin diye ))) Aynı zamanda madencidir kendisi, aynaları hangi cihazla acıyor aceba ??? Ocaklarda !!!!

Son düzenleme: