Keşif yürüyüşü

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Mübarek usta ne ara Buraya gittin yahu .Ne hızlısın sen.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
ABA8E411-91A7-422F-AA1F-1533218BD818.jpeg
Diğer resimlerde ayrıntılı sunum olmadığı için genel görünüme yöneldim.
3 ok yönünde bakılacak en üst kuru duvar altına.
Orta kısım sedir çekyat yapan kısma.
En alta doğru inen ok yönünde kaya ile toprak birleşimi kısımlarına.

Juniorjohns

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Mübarek usta ne ara Buraya gittin yahu .Ne hızlısın sen.
Şehir şehir geziyorum sanırım bu kayalar ve bu işlerde tanıştığım insanlar kendimi bulmamı sağlıyor
Söylentilere göre bu insan suretli kayanın karşısında bir padişahın yüzüğü bulunmuş .
Aşağıya bakmamı söylediniz baktım aşağıda kasayı patlatmışlar kayanın üstünde çizdiğiniz yeri patlatmışlar ama orta kısım duruyor . Ayrıca aşağıda 3 tane değirmen var bu 3. Değirmenin sonunda siyah musalla taşı var burda kasa olduğunu düşünüyorum dedektörümü bekliyorum kontrol edicem , ve ayrıca istavroz işareti ve insan eli işareti var tam akar suyun 10 cm altında bir taş tesadüfen gördüm .

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Net işaretleri el ve diğerleri çevre ile beraber görelim. En çok sıkıntı çektiğim şey ustaların fotoğrafları ve sunumlarıdır.bütün ustalarımızda bu sorunla karşı karşıyadırlar.

Juniorjohns

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada üstadlar KARE İÇİNDEKİ X İŞARETİ KONUSU ÇÖZÜMÜ TAMAMLANMIŞTIR .

Juniorjohns

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam x işaretinin neresinden sonuç aldınız bizlere arge olması için bilgi verirseniz kendi adıma sevinirim bu ara da Allah hayırlısı ile harcamayı nasip etsin
Öncelikle mal bana ait değil bir ahbabımın sonra kare oyma x işaretin 5 adım çapraz sağ tarafından çıkmış .

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle mal bana ait değil bir ahbabımın sonra kare oyma x işaretin 5 adım çapraz sağ tarafından çıkmış .
Sağolasın ustam ortalama 4.5 5 metre arası gibi yani ustam tünel ile mi girmişler yoksa direk kapı orada mı imiş yanlış anlama sormamın nedeni ben genelde mezarı veren oymaların işaretin oldugu kayada oldugunu düşündügüm için soruyorum

Juniorjohns

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Sağolasın ustam ortalama 4.5 5 metre arası gibi yani ustam tünel ile mi girmişler yoksa direk kapı orada mı imiş yanlış anlama sormamın nedeni ben genelde mezarı veren oymaların işaretin oldugu kayada oldugunu düşündügüm için soruyorum
direk kapalı odaya girmişler taş mezar çıkmış....