Kilise den selamlar

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba
Kardeşim öncelikle başarılar kardeş bence kilise işaretleri felan onları son umut kullan bu eklediğim resimde kilisenin nersinde bilmiyorum kilisenin arkasında ise taşın üzerinde ters V işareti var bir ucu dikkat edildiyse uzuyor uca kadar gidiyor tahminim dogru ise formda ve ustadlar v işarti ile ilgili bilgi var formda oku önce anla ama daha sonra uygulama yap çünkü V ve ters V işaretli tılsım yada sahiplendirilmiş bir gömü için kullanırlarmış ama uyarıyorum bilgi edinmeden gitme kardeş v işareti net ve akla yatıyor ise hemen yanında küçük iki tepe var ince detaya kadar kontrol et metal dedektör ile görünen
EEE77F2B-5333-4C57-ACC6-F6B329ECFA91.jpeg
ihmal etme V işareti hep tedirgin eder beni birde yol ağzı olması daha kafa karıştırıcı açıkça zaten sıkıntılı ise sana uyarı yada bir işaret verirler kaçman için bunu hissetiğin an hiç bekleme kardeş bu dünyada ailenden ve sevdiklerinden değerli hiç birşey yok para altın elmas vsvsvs ve ibadethanelerine de her zaman saygılı davran manevi yönden. Yanlız burası hem boş değil hem kolay değil...

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Usta bunu ben orda karşılstırdım bu şekilde aynısı

Kardeş kilisede bişey arama içerde kilisede mezar bulamazsın gömü bulamazsın bu bilgiler ancak kilisenin inşanı gün yüzüne çıkarırsın :) güzel kardeş sen dışarı çık önce hava al sonra bu etrafı eyice araştır ben görmedim hiçbir hristiyan kiliseye mezar yapıp mal zulalayıp işareti etrafına çaksın mantık yürüt sen o v ve arkasındaki yerleri incele belki bişey dikkatini çeker. Hiç bir hristiyan malının ermeni malını kolay bulunacağı yere gömmez emin ol adamlarda zehir ötesi kafa var ha bizde de var ama biz hemen bitsin diye hor kullanıyoz parayı mülkü olur a bi savaş ne olur onlara kalmasın diye :):):):):):)

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kardeş kilisede bişey arama içerde kilisede mezar bulamazsın gömü bulamazsın bu bilgiler ancak kilisenin inşanı gün yüzüne çıkarırsın :) güzel kardeş sen dışarı çık önce hava al sonra bu etrafı eyice araştır ben görmedim hiçbir hristiyan kiliseye mezar yapıp mal zulalayıp işareti etrafına çaksın mantık yürüt sen o v ve arkasındaki yerleri incele belki bişey dikkatini çeker. Hiç bir hristiyan malının ermeni malını kolay bulunacağı yere gömmez emin ol adamlarda zehir ötesi kafa var ha bizde de var ama biz hemen bitsin diye hor kullanıyoz parayı mülkü olur a bi savaş ne olur onlara kalmasın diye :):):):):):)
Peki papaz mezarlarinda birsey cikmazmi

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
@Mfcs2010, ben dediginiz katilmiyorum. Benim bildiğim bir yer vardi, ordanda gumus paralar cikmisti. Bun konuda herkes kilisenin az cok zenginligi oldugunu bilir ve anlatir. Sizin yorumunuz kendinize ozel. Cokmu tecrube ettinizki hic suphe etmeden genelleme yapıyorsunuz.

sef_er

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
İnşallah usta bakacağım
Yani gercek ustalarin yorumlari gayet aciklayici ve iddiasizdir. Fakat konuyu az bilenler nedense cok iddiali konusuyorlar. Ben kompleksli insallari hic sevmem. Sizinle ilgili değil yanlis anlamayin lütfen.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Yani gercek ustalarin yorumlari gayet aciklayici ve iddiasizdir. Fakat konuyu az bilenler nedense cok iddiali konusuyorlar. Ben kompleksli insallari hic sevmem. Sizinle ilgili değil yanlis anlamayin lütfen.
Yok usta estağfurullah mezarlar dolu bu kesin kilise nin mahzeni de duruyor zaten video dan anlaşılıyor öyle olmalı ki gittiğimde boşa gitmesin gidişim bunun için siz değerli ustaların yorum ve tecrübeleri benim için çok önemli bütün yorumları o alanda uygulamam gerek ...

Üst Alt