Korona virüs ve bitkisel çözüm arayışı

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm usta ve kardeşlerim. Hepimiz için ve dünya için sorun haline gelen ibreti alem bu virüs yüzünden. ülkeler ve dünya ne hale geldi görüyoruz.

Eğer rabbimizden gelen ceza ise baş göz üstüne. Demekki hataların ve günahların keffareti diye kendimizi biraz daha düzeltelim ibadet ve tövbe estağfurullah larla rabbimize yalvarıp yakaralım. Eğer kul yapısı bir bela ise ALLAH cc kahhar ismi ile bela kalmaz versin bunlara. Dünyanın yaratanı sizmisinizki dünyanın nüfusunu azaltmaya çalışıyorsunuz. Koca ülkeler ve hükümetler pısırık bir kedi ğibi kuyruğunu başı arasında saklayıp kükrer gibi mücadelelerini gördükçe daha fazla dua etmemiz lazım. Hükümetler ve siyasiler çalıp çırptıklarının derdine düşmüş. Hakkını yedikleri fakir fukaranın bedduaları altında ezilirken (ülkemizde böyle bir sorun yok tabiki. Herkes dört dörtlük. ) para güç kuvvet sahibinin ALLAH CC yaratanımız olduğunu hatırlayıp insan olanlara sevinmek lazım.

Kadeşlerim bilim kurulu başkan yardımcısı korona için bir kür vermiş nette dolaşıyor bu bilgi. Sizlerde deneyin inşallah. Veya bildiğiniz başka bitkisel yöntemler var ise sizlerde destek olup bilginizi yazın inşallah. ALLAH cc vatanımızı milletimizi ümmeti ve tüm inananları korusun.

Birinci Kür Karışım Tarifi Corona Antivirüsü:
Su. Süt. Sarımsak ( Yerli Sarımsak )
Zencefil

Hazırlanış :
Bir kişilik tarif için Bir buçuk bardak suyu Alüminyum olmayan Sıhhi tencereye dökelim ve kaynatmaya başlayalım Su kaynarken 5 diş sarımsağı suyu çıkana kadar ezelim.
Su kaynamaya başladığında ezdiğimiz sarımsakları tencereye atalım.
Sarımsakları suya attık’dan sonra 5 dakika daha suyu kaynatalım. 5 dakika dolunca bir bardak sütü tencereye dökelim ve birde bir tatlı kaşığı zencefili ilave ediyoruz. Ve son olarak 5 dakika daha kaynatıp süre dolduktan sonra Ateşi söndürüp soğutmaya bırakabiliriz. Bu tarifi uyguladıktan sonra ilk Corona Antivirüsümüz Yani Serumumuz hazırdır.

Kullanım :Her Sabah kahvaltısından önce aç olarak bir bardak kullanabiliriz. yukarıda tarifini verdiğimiz kürün iki günlük olduğu belirtiliyor. sabah kahvaltısından önce kullanılabilir. Kürü Buzdolabında saklayabiliriz.

İkinci Kür Karışım Tarifi Corona Antivirüs:
Su. Sarımsak. Karanfil

Hazırlanış :
10 diş sarımsak 10 adet karanfil yine ezilecek 4 bardak suda 10 dakika kaynatıldıktan sonra kürümüz hazır.

Kullanım :
Bunu birinci kürü kullandıktan bir iki gün sonra kullanabilirmişiz. Hazırlanan Kür 4 bardağa tekamul ediyor. Sabah aç olarak Kahvaltından önce bir bardak kullanabiliriz.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Meyan kökü, limon, nane ve birkaç bitkisel ilaçta tavsiye ediliyor, araştırmak lazım. Belki Bunlarda faydalı olabilir

Son düzenleme:

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Keçi boynuzu, çörek otu yağı ve bıldırcın yumurtası; benim çocuk astım hastasıydı, gitmediğim doktor kalmadı , sizin çocuk bırak top oynamyı maalesef böyle giderse 18-19 yaşından sonra durumu kronikleşir diyorlardı... azimle bunları 2 ay kullandırdım ... şimdi maşallahı var at gibi... o doktorlar görse nasıl yaptın diye yalvarır dururlar.. :) sonuçta bu hastalığın temeli nefesle ilgili... neden olmasın üstadım bu üçlüyü denemekte yarar var :)

eski

Moderatör
Moderatör
Aklıma gelen ilaveler.
Bal.
propolis.
zeytin yağı.
Ada çayı.
Probiyotikler. Hazır yada kefir.
Minareller. Minaral sularda mevcut.
Karbonat günlük çay kaşığının üçte biri kadar.
C , K, E , D, B12 , omega 3 vitaminleri, diğerlerini zaten günlük kullanım gıdalardan yeterince alıyoruz.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Keçi boynuzu, çörek otu yağı ve bıldırcın yumurtası; benim çocuk astım hastasıydı, gitmediğim doktor kalmadı , sizin çocuk bırak top oynamyı maalesef böyle giderse 18-19 yaşından sonra durumu kronikleşir diyorlardı... azimle bunları 2 ay kullandırdım ... şimdi maşallahı var at gibi... o doktorlar görse nasıl yaptın diye yalvarır dururlar.. :) sonuçta bu hastalığın temeli nefesle ilgili... neden olmasın üstadım bu üçlüyü denemekte yarar var :)
Ustam keşke kullanma yönteminide yazsaydın belki birine yararı olurda dua alırız. Sonuçta yan etkisi tehlikesi zoraki kullanma yok isteyen alır dener bilerek kullansın.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Aklıma gelen ilaveler.
Bal.
propolis.
zeytin yağı.
Ada çayı.
Probiyotikler. Hazır yada kefir.
Minareller. Minaral sularda mevcut.
Karbonat günlük çay kaşığının üçte biri kadar.
C , K, E , D, B12 , omega 3 vitaminleri, diğerlerini zaten günlük kullanım gıdalardan yeterince alıyoruz.
Eyvallah ustam varolasin. ALLAH cc razı olsun sizlerden. Herkes bildiği yöntem ve bitkisel karışımı yazarsa birine yararı olurda hepimiz seviniriz inşallah.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@harputlu çok basit kullanımı var, KEÇİ sütüne(normal süt değil ) çörek otunu karıştırıp içiriyorsun(1 çay bardağı yeterli)... günde en az 3 tane bıldırcın yumurtasını rafadan pişirip yediriyorsun.. keçi boynuzunuda istediğine bağlı şekilde tükettir...

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@harputlu çok basit kullanımı var, KEÇİ sütüne(normal süt değil ) çörek otunu karıştırıp içiriyorsun(1 çay bardağı yeterli)... günde en az 3 tane bıldırcın yumurtasını rafadan pişirip yediriyorsun.. keçi boynuzunuda istediğine bağlı şekilde tükettir...
Eyvallah ustam varolasin.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Benimde her akşam yaptığım. Bir bardak sıcak su. Bir kaşık elma sirkesi ve yarım limon suyunu sürekli içerim aklıma geldikçe. Sabahları dut pekmezini bir kaşık bir bardak sıcak suya bırakır. Bir diş sarımsağıda hap gibi yutar suyu içerim.