kucak dolusu taştaki mezar yerleri nerde sizce

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleykum ustalarim, geçen gün surfer programı ile belirlenen görüntüler dışında, birde o bölgede bu taşı buldum, üzerinde murc izleri üçgen şekiller, benim kaç gündür kosturmaktan kafam çalışmıyor, bakalım siz diyeceksiniz.

Ekli dosyalar

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Birde Bu resimler var,
2. Resim taşın olduğu bölgedeki yeri,
3. Resimde ise başka bir boyutla bu dikdörtgen şekil çıktı, burası eski yıkık kilisemi, yoksa uzaylilarin yeraltı şehrimi, birkaç km uzakta aynı şekil yine var, anlamadım, bu yansımamı yoksa. Doğal mı, yoksa gizli saklı birseyler mi var, bu bölge beyaz toprakla dolu, küçük tepeler olan dağın eteği, yoksam uzaylılarmı geldi.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abi ben gördüm üçgen var bi tarafı up uzun bence orası iyi bak oymanın altına doğru bak.v gibi ama değil üçgen kesin diyorum.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Ayazma ustam güzel bir alan var bu bölgede, cihaz olmadığından işlem yapamadık, çubuğa her yerde guvenemiyorsun.
Abi ben gördüm üçgen var bi tarafı up uzun bence orası iyi bak oymanın altına doğru bak.v gibi ama değil üçgen kesin diyorum.

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Burda güzel bir mezar çıkar bence usta oyma olan taş ta sarı şekiller var çiçek olmasın o

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
3.Resim de anladığım kadarıyla bir su yatağının ıçinde gibi geldi yanilabiliriama işaretin yeri sağlam değil sürüklenerek veya taşırak gelmiş olabilir. Bu taş bir balık. Hatta çok iyice baktığın vakit taş benekli yani bölge de granit mermer çıkan yer.Hediyesi de alinmiş. Taşın hemen sol kısımına bakmandir.