Kurbağa Kaya ve Çözülemeyen Gizemi

Halit CAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2020
51
53
23
Kurbağanın üzerinde Net gözükmeyen bu işareti buldum .. Ayak izi gibi birşey sanırım .. Murç ile yapılmış gibi fakat Emin olamadım

Ekli dosyalar

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
28 Ocak 2019
602
1,015
98
merhaba yeriniz güzel belki eski bir gözetleme yeri olabilir.Cevrede bana kalırsa bu tür yerler de ortodoks kardinal haç bulabilrsin.Yani kanallı bir haç 27 cm uzun kabartmaları incele orda olcaktır.

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Halit CAN

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,121
2,900
118
59
Halit CAN

Selaymun aleyküm sevgili kardeşim.

Alan bir şeyler yapmak için müsait görünüyor.
Resimde işaretledim bu ayak bu kayada ise ne tarafa bakıyor . mümkin ise işaretlermisin.
Ve bu ikinci resimde işaretin oklar ile gösterdiğim taraflara dikkat et. O kısımlarda şayet burada mezarlar yada başka bir gizem var ise o yönlerde işaretler olmalı. Bu resimler içinde o okların baktıkları taraflar varmıIMG_20200628_132528.jpgIMG_20200708_200808.jpg

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: R00T ve Halit CAN

Halit CAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2020
51
53
23
Selam... kardeş kurbağa evet... lakin iki kurbağa mı... arkasına bak küçük taş çevirmen var mı...ayrıca bu alanda yağmur kar sularının toplandığı alan... zirve kayada oturma yeri var mı... kurbağayı görür...bu kayada bir adam figürü var mı... bu alanın içinden geçen yol... zirvedeki kayanın yanından geçer mi...
Arkasında bir kaya var ve üzerinde ayak izi var Resimde paylaşmıştım Ustam .. Geriden çekmedim ama arkadaki taşın resmini Sadece üzerindeki işareti fotoğrafladım

• Beğen
Tepkiler: R00T

Halit CAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2020
51
53
23
Selam... kardeş kurbağa evet... lakin iki kurbağa mı... arkasına bak küçük taş çevirmen var mı...ayrıca bu alanda yağmur kar sularının toplandığı alan... zirve kayada oturma yeri var mı... kurbağayı görür...bu kayada bir adam figürü var mı... bu alanın içinden geçen yol... zirvedeki kayanın yanından geçer mi...
Bu kurbağanın Çaprazında Dev Bir Balina yatıyor Ustam .. Aradaki mesafe 30_40 mt civarı

• Beğen

Halit CAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2020
51
53
23
Selam... balına dediğin resmi atarmisin... yılan olmasın... görsek iyi olurdu... bölgen güzel... en yukarıda zirvedeki kayan... bunun güney doğusu... tepecik nasıl... anlatırsan iyi olur... kurbağa nın baktığı yön....
Devasa bir Balina .. Tüm resimler yakın Uzak çekim mevcut ustam .. Aynı başlık altından paylaşım yapabilir miyim buradan Müsaadenizle .. Konu dağılmaz Umarım

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Kurtaga

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
8 Eki 2019
1,121
2,900
118
59
Arkasında bir kaya var ve üzerinde ayak izi var Resimde paylaşmıştım Ustam .. Geriden çekmedim ama arkadaki taşın resmini Sadece üzerindeki işareti fotoğrafladım
Sevgili kardeşim bu ayak işareti dediğiniz kurbağa dediğiniz kayanın üstündemi yoksa başka bir kayadamı . Ve başka kayada ise resimlerde o kaya mevcutmu

• Beğen
Tepkiler: Halit CAN ve R00T

Halit CAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2020
51
53
23
Sevgili kardeşim bu ayak işareti dediğiniz kurbağa dediğiniz kayanın üstündemi yoksa başka bir kayadamı . Ve başka kayada ise resimlerde o kaya mevcutmu
Resimde kaya mevcut değil , Kurbağanın hemen arkasındaki Taşın üstünde ve yerinden oynayabilen bir taş .. Onun üzerinde idi İşaret

• Beğen

Halit CAN

Member
Kayıtlı Kullanıcı
18 Haz 2020
51
53
23
Selam... balına dediğin resmi atarmisin... yılan olmasın... görsek iyi olurdu... bölgen güzel... en yukarıda zirvedeki kayan... bunun güney doğusu... tepecik nasıl... anlatırsan iyi olur... kurbağa nın baktığı yön....

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Kurtaga