Kurbağa tılsım sayılırmı

Müdür

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar hangi tılsım işaretin de durmalıyız hangisinde devam etmeliyiz örneğin karşıma yakında su olmayan arazideki bir taşın altında toprağın içine doğru hava bacasına benzeyen deliğin içinden kurbağalar fışkırdı adeta oradan uzaklaştım tecrübesi olan paylaşabilir mi teşekkürler şimdiden

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
2 hafta önce yaşandı henüz tekrar gitmedim ama gideceğim
Ben de öyle bir tecrübe oldu. Yalnız kurbağalar ise yer altın da yaşıyorlar , genel de eski dere yatakların özellikle ama zehirli olurlar dikkat et. Tılsım ile alakalı değildir. 2 buçuk metre de çıktı.

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ben de öyle bir tecrübe oldu. Yalnız kurbağalar ise yer altın da yaşıyorlar , genel de eski dere yatakların özellikle ama zehirli olurlar dikkat et. Tılsım ile alakalı değildir. 2 buçuk metre de çıktı.
Ustam kurbağanın zehirli türde olanlarının ülkemizde olmadığını videolar izlerken okumuştum en tehlikelisi de ( kırmızıya yakın renkli küçük bir türüydü ) sanırım hatalı bir bilgi edinmişim.

Kamhi Leonard

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar hangi tılsım işaretin de durmalıyız hangisinde devam etmeliyiz örneğin karşıma yakında su olmayan arazideki bir taşın altında toprağın içine doğru hava bacasına benzeyen deliğin içinden kurbağalar fışkırdı adeta oradan uzaklaştım tecrübesi olan paylaşabilir mi teşekkürler şimdiden
Yıllarca yaşayabilirler
Uzak durmaktan bahsettigin isaretler mi ?
Zehir turlerimi zehir türlerin hepsinde n uzak durulmasindan yanayım
Adı üzerinde :)

Tılsım ise arı yılan kurbağa eşşek arisi vs .
Aslında hiç birisi de korkulacak birşey deyil zarar vermez sadece yapacağın çalışmayla uyandirirsin mali gider hepsi bu

Birde bunun koruyucu olanları vardır sıkça rastlanan yilandir
Yer tılsımı halusinasyon
Buda bir tür beynimizin bize oynadığı oyunlardan ziyade ben kendim buna karşılaşmadım ama söylentilere gör e
Oksijen yönüyle alınan bir tür gaz ile oluşan etkenlerdir
Yaşayıp gorduklerimin yanında bana güzel kafası vardır herald e dedirten türden hikayeler gibi geliyor :)

Evet tılsım vardır tuzaklar vardır
Kapalı alanlarda maruz kaldığınız taktirde felç edici ölüm riski taşıyan
Zehirli gaz turleri vardır

Siz size lazım olanindan ziyade nasıl bir yerde işlem yapmak istediğinizi
Ve isaretinixi paylasin bizde o doğrultuda yardımcı olmaya çalışalım

Aksi taktirde içinden çıkamaz
Ve size yanlış panzehir vermiş oluruz :)

Müdür

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yıllarca yaşayabilirler
Uzak durmaktan bahsettigin isaretler mi ?
Zehir turlerimi zehir türlerin hepsinde n uzak durulmasindan yanayım
Adı üzerinde :)

Tılsım ise arı yılan kurbağa eşşek arisi vs .
Aslında hiç birisi de korkulacak birşey deyil zarar vermez sadece yapacağın çalışmayla uyandirirsin mali gider hepsi bu

Birde bunun koruyucu olanları vardır sıkça rastlanan yilandir
Yer tılsımı halusinasyon
Buda bir tür beynimizin bize oynadığı oyunlardan ziyade ben kendim buna karşılaşmadım ama söylentilere gör e
Oksijen yönüyle alınan bir tür gaz ile oluşan etkenlerdir
Yaşayıp gorduklerimin yanında bana güzel kafası vardır herald e dedirten türden hikayeler gibi geliyor :)

Evet tılsım vardır tuzaklar vardır
Kapalı alanlarda maruz kaldığınız taktirde felç edici ölüm riski taşıyan
Zehirli gaz turleri vardır

Siz size lazım olanindan ziyade nasıl bir yerde işlem yapmak istediğinizi
Ve isaretinixi paylasin bizde o doğrultuda yardımcı olmaya çalışalım

Aksi taktirde içinden çıkamaz
Ve size yanlış panzehir vermiş oluruz :)
Teşekkürler ustam bilgilendirme için

R00T

ProfessionaL
Administrator
Kurbağa şeklinde tılsımlı yerden görüntü alanlar olmuş.Lakin bu kurbağalar çalışma ekibibe saldırı vaziyeti alıp onları ordan kovmuşlar.Cinler bir çok kılığa bürünebilirler.Normal hayvan kurbağa çıktı ise o ayrı .Herşeye tılsım denemez.

Üst Alt