Kurt kuzu

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,344
10,221
118
Şelale var lakin kurt ile kuzu diye bir durum göremedik. Bu şelaleye iyi bak suyu başka mecraya yönlendirme yolu var mıdır. Şelaleler ile ilgili yazımız var okur iseniz iyi olur.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,344
10,221
118
Screenshot_20200318_231252.jpg
Ustalarda baksınlar bu kaya orda camış başını andırıyor yaslı gibi.İyi inceleyin kesim var mı diye .
Benim çizimimi orjınal resim ile yanyana bırakın bakın.
Camış başı ise statüyü verir hatta general statüsü verir.

balkaya34

Operatör
17 Mar 2019
2,562
3,430
118
Selam.. balkaya ustam kurt kesimi var orada arkadaşın tespiti doğrudur... avı için yorum yapılabilir ama geyik doğru bir tanımlama olur... ritüele uygundur çünkü...

Selam usdam : Tabii siz usdadlarimin yorumu üsdüne benim yorum yapmam usulsuz olur, Siz haklısınız.

• Beğen
Tepkiler: R00T

balkaya34

Operatör
17 Mar 2019
2,562
3,430
118
Selam.. estafurullah böyle bir amacımız yok... doğru tespit yapmaktır amacımız... kimseyi incitmek gibi bir tutumumuz olmaz.. balkaya ustamız saygı ve sevgi ile andığımız bir büyüğümüzdür...

Selam usdam : Ben siz usdadlarimizin daha tecrubeli oldugundan öyle bahsettim ,Bu.cok yaşayan degil cok okuyan çok gezen daha iyi bilir. O maksatla oyle yazdım.sizlerin tecrubeleriniz den bizler fayadalanacagiz.usada.saygilar

Xstar34

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Eyl 2019
18
27
16
Sol tarafta manda kafasi ve sol taraf ustte mandanin kendisi altinda ise kurt resmedilmis gibi benim gorusum resmi yukleyen arkadas farkli acilardan ve daha net fotograf yuklerse ayrica etrafini da gosterirse degerli ustalarimiz sonuca ulasmasinda yardimci olur tek resimle sonuca gidemezsiniz

Gizligeçit41

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
4 Nis 2020
131
97
33
Selam.. balkaya ustam kurt kesimi var orada arkadaşın tespiti doğrudur... avı için yorum yapılabilir ama geyik doğru bir tanımlama olur... ritüele uygundur çünkü...
selamun aleküm kurtaga kurdun avı koyunlardır kurdun bulunduğu açı şelalenin karşı tepesidir kurdun batısında topal karaca doğusunda deve güneyinde şelale kuzey ileri bi mesafesinde bir çok şey var bunlar alıntı değil belgedende değil gördük ve bildiklerim çok şey var lakin kısa ve öz diyeyim ve cırcır çeşmesi denilen yer buraya yakın sarı göl yakın vesaire hatta ark ve kaldırım kuyular vesaire. bölgede gözle görebileceğin işaretler pek nadirdir domuz ve fil hariç..

• Beğen
Tepkiler: ABK33