Kus

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,233
118
Kuş tamam kuştur .Sordun mu sabit kayada mıdır acep ?diğer deliklerde nesi.Neyle öyle oymuşlar.Kuş kuru deredemidir sordun mu?

• Beğen
Tepkiler: Mfcs2010 ve zaz12

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
28 Ocak 2019
602
1,015
98
Arkadaş Hırvat Fisher F 75 i var. Ingilizce fazla yok. Bana o deliklerin olabileceğini söyledikten sonra yolladı diğer resimleri :)
Kuşun baktığı yerde bu delikler.Ama benim istediğim böyle değildi :)

• Beğen
Tepkiler: R00T

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,346
10,233
118
delikler makina ile yapılmış bence.Kuş mezarı vermeliydi bence bu iş sakat gibi kuş taşı seyyar sanki.

• Beğen
Tepkiler: Mfcs2010

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Ocak 2019
205
440
68
Kuluçka tavuk, güvercin ikisinden biri. Öyle görünüyor. Keza bir serçe değil.

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
oradaki delikler işaretmi yoksa çakmış boşluk varmı diye biri matkapmı . ben çok gördüm matkapla kaya mezar arayan o yüzden sordum.

ayrıca bu kuş keklik yada güvercine benzemiyor lakin mezarla alakalı gibi. gözündeki oyma onu gösteriyor. şu var çoğunlık bayan mezarıdır genelde oda şeklimndedir çokta uzak olmaz yakına bak yeri belli olması lazım.

• Beğen
Tepkiler: R00T ve zaz12

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
28 Ocak 2019
602
1,015
98
oradaki delikler işaretmi yoksa çakmış boşluk varmı diye biri matkapmı . ben çok gördüm matkapla kaya mezar arayan o yüzden sordum.

ayrıca bu kuş keklik yada güvercine benzemiyor lakin mezarla alakalı gibi. gözündeki oyma onu gösteriyor. şu var çoğunlık bayan mezarıdır genelde oda şeklimndedir çokta uzak olmaz yakına bak yeri belli olması lazım.
Kuyu olabilir. Çünkü işarette onu gösteriyor. Çevreye bakmalarını söyledim. Bir baksınlar ustam. Eğer kuyu varsa bence içine inmeliler zeminde yada kuyuya yakın kuzey kesim de mezar aramaları mantıklı olmaz mı?

• Beğen

Mfcs2010

Member
Kayıtlı Kullanıcı
21 Şub 2019
95
182
38
34
Karışık
delikler makina ile yapılmış bence.Kuş mezarı vermeliydi bence bu iş sakat gibi kuş taşı seyyar sanki.
_____

üstadıma katılıyorum neden boyle bir denk geldi giddik ben bu şekild e kayalara yaklaştık ilk delikleri kontrole giriştim sonra be desinler abi biz o delikleri açtık niye dedim kayalar cok sertmatkapla açtık sonra oralara dinamit koyup kayayı parçalamak icin dedi :):):):) ama oyle guzel oyulmiski açılmışki :)

• Beğen

zaz12

Moderatör
Süper Moderatör
28 Ocak 2019
602
1,015
98

Bu işareti buldular. Mezar hac olan yer olabilir mi ?

Ekli dosyalar