Kuyu-

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu kuyu kale dibinde(100metre mesafe)
_2 ye 2 genişlik ve derinlik.
Şekil yapısı, Konserve kutusunu düşünün ortada bir insan geçebilecek kadar genişlik.

*Ne amaçla yapılmış olabilir.?

Burada ortadaki farklı görünen kaya dedektörü sinyal verdi, o kayanın arkası mineral ve kaya zaman aşımıyla dedektöre nikel gibi yüksek frekansta sinyal verdi.

Tabi çalışma sonrası kuyunun güney istikametinde sıralı kayalar dikkatimi çekti o yönde o zaman (2 sene evvel) çubuk tutmuştum tünel işareti, fakat 4 metreden sonra yüksek kayalara gelince durdum.
yön kaleye doğruydu.
Kuyu çevresinde kuşa benzer bir resim yakaladım, temizleme zamanım olmadı

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kuyular çok tehlikeli olurlar.Bu kuyu su amaçlı olandan ziyade tünel geçişine benzemekte.Çok dikkat gerektirir.
Birde bana sor, o günden beri hiç unutmam , araziye, elektrik çakmak benzeri hiç bir şey götürmüyorum
Üzerimdeki kayalar 400-500 den aşağı değil
Başlamadan antrenman yaptım 2 metreyi sadece el desteğiyle kaç saniyede çıkıyorum diye, 2 saniyeyi buluyordu ozaman.
İçerde Ufak bir ateşte çıktı, üzerimdeki elbiseyle anca söndürebildim.
Bu Kuyu bana ders, girmem içeriye

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Birde bana sor, o günden beri hiç unutmam , araziye, elektrik çakmak benzeri hiç bir şey götürmüyorum
Üzerimdeki kayalar 400-500 den aşağı değil
Başlamadan antrenman yaptım 2 metreyi sadece el desteğiyle kaç saniyede çıkıyorum diye, 2 saniyeyi buluyordu ozaman.
İçerde Ufak bir ateşte çıktı, üzerimdeki elbiseyle anca söndürebildim.
Bu Kuyu bana ders, girmem içeriye
Selamün aleyküm ustam.Kuyudan uzak duruyoruz.Mavi ile işaretlediğim yanında ağaç olan kayayı net gören foto varmı?Selamlar.20200922_225032.jpg

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm ustam.Kuyudan uzak duruyoruz.Mavi ile işaretlediğim yanında ağaç olan kayayı net gören foto varmı?Selamlar.Ekli dosyayı görüntüle 15854
Malesef ustam hatırladığım kadarıyla yok, yanlız ben o kuyu üzerinde mola verirken işaretlemiş olduğunuz olan kayanın yanı 2 metre yükseklikte dikkatimi çok çekti bir göz kuyuya bakar idi, bana mı öyle geliyordu, gözün baktığı yön kuyudu

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Malesef ustam hatırladığım kadarıyla yok, yanlız ben o kuyu üzerinde mola verirken işaretlemiş olduğunuz olan kayanın yanı 2 metre yükseklikte dikkatimi çok çekti bir göz kuyuya bakar idi, bana mı öyle geliyordu, gözün baktığı yön kuyudu
Oradaki detayı iyi yakalamışsınız.O kuyuya bakar bizde ona bakarız değilmi?Selamlar.

Define 48

Moderatör
Moderatör

Ekli dosyalar