Lorenz z1 minelab 5000

Mercan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Aslında tam alıcı değilim ilerleyen dönem için soruyorum bu 2 cihazdan hangisini önerirsiniz her ikisi de yanlış değilsem sınıfının en iyisi bide şu lorenz boşluk buluyor mu ? minelab 5000 ler bulmuyor onu biliyon lorenz leri bilmiyom

Kaan5557

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Küçük hedefleride kaçırmayayım...orta derinliktede ayrim biraz daha iyi olsun...olur ki arada tam olmasada tektekcilik yaparim diyorsaniz tercihiniz minelep gpx 5000 olsun...
Yok ben bunlarla uğraşamam büyük okkali ve biraz daha derin gömülerde hevesiniz varsa tercihiniz lorenz olsun...

Szihoprenic

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Küçük hedefleride kaçırmayayım...orta derinliktede ayrim biraz daha iyi olsun...olur ki arada tam olmasada tektekcilik yaparim diyorsaniz tercihiniz minelep gpx 5000 olsun...
Yok ben bunlarla uğraşamam büyük okkali ve biraz daha derin gömülerde hevesiniz varsa tercihiniz lorenz olsun...
Ustam lorenzin oda mezar başarısı nedir ?

Kaan5557

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Lorenz ve adı geçen minelap dedektördür arkadaşım..metal dedektörüdür...bu cihazlar boşluk bulmaz...
Eğer sorduğunuz oda mezar içinde bulunan objelere tepkisini soruyor iseniz...tabiki derinlik ve metaryelin ebatlari önemli...
Sorunuza somut cevap vermek isterim..
Odanin tavani yerseviyesinden 2 metre aşagida olsun...odanin derinligi 2 metre olsun...toplam derinlik 4 metre...hiç bir dedektör bu derinlige kolay erişemez...
Erişmesinin şartlari vardir...1.5x 1.5 yada 2x2 başlikla ve o derinlikte bir traktör olmali...
Bir odada bu kadar hacimde bir altın varsa olur...baska hic bir durumda başari beklemeyin..
Bu cihazin eksikligi degil...sadece görevi degil...
Kediden havlama ...köpekten miyavlama beklemek gibi...saygilar...

Szihoprenic

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Lorenz ve adı geçen minelap dedektördür arkadaşım..metal dedektörüdür...bu cihazlar boşluk bulmaz...
Eğer sorduğunuz oda mezar içinde bulunan objelere tepkisini soruyor iseniz...tabiki derinlik ve metaryelin ebatlari önemli...
Sorunuza somut cevap vermek isterim..
Odanin tavani yerseviyesinden 2 metre aşagida olsun...odanin derinligi 2 metre olsun...toplam derinlik 4 metre...hiç bir dedektör bu derinlige kolay erişemez...
Erişmesinin şartlari vardir...1.5x 1.5 yada 2x2 başlikla ve o derinlikte bir traktör olmali...
Bir odada bu kadar hacimde bir altın varsa olur...baska hic bir durumda başari beklemeyin..
Bu cihazin eksikligi degil...sadece görevi degil...
Kediden havlama ...köpekten miyavlama beklemek gibi...saygilar...
Ustam ALLAH razı olsun kimi yorumlarda yok lorenzin oda başarısı vs gibi yazılar dolanıyor direkt doğruları yazmışsın ustam çok sağol

dedektör34

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Lorenz dedektör kullandım. Diğer dedektörlerden farklı birşeyi yok. Ayrıca ayrım çok kötü. Power pulse dedektör DSP33F modelini inceleyin. Gradyometre ve metal dedektör aynı cihazda.

Üst Alt