Merdivenli hac?? Kırmızı ile işaretli yer hacın önü.mavi ile işaretli olan yer( kaplumbağa kafasına benziyo) işaretin tam karşısı anlamı???

Abdulkerim

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
22 Haz 2019
1
1
6
Kırmızı ile işaretli yer hacın önü(önünde giriş ara demişlerdi oyüzden giriş olabileceğini düşündüğüm için işaretledim) mavi ile işaretli olan yer( kaplumbağa kafasına benziyo) işaretin tam karşısı anlamı nedir acaba ???

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: eski

balkaya34

Operatör
17 Mar 2019
2,562
3,430
118
Kırmızı ile işaretli yer hacın önü(önünde giriş ara demişlerdi oyüzden giriş olabileceğini düşündüğüm için işaretledim) mavi ile işaretli olan yer( kaplumbağa kafasına benziyo) işaretin tam karşısı anlamı nedir acaba ???
Selam ustam: Boşver orda kaplumba filan arama burada çok.güzel.bir kaya kilse var hatta herbir basamak.dedigin çırağı bir papaz devri, tabi bu benim fikrim.orda 7 papazın mezarı var olabilir kilise orası kaya kilise

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
28 Ocak 2019
761
1,350
98
Haçın bulunduğu kaya yı biraz daha geniş açıdan resimle çevresini ve zemini de haçın sağı solu görünsün

Ekli dosyalar

balkaya34

Operatör
17 Mar 2019
2,562
3,430
118
Selam : Basamak gibi çizginin ve haç işaretinin üst tarafında soldan sağa bir sütün gibi kabartma var o kilisenin şafağı demekdir, kilise o kayanın içinde olması.büyük ihtimal Hatta o kirişin üsttarafınin bir 3 gen çatı gibi görüntü sü verebilecek şekil.olması ihtimaldir .Bu görüntünün bir benzerine taşlarım ondan feyz alarak yazdım

• Beğen
Tepkiler: R00T ve eski

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,339
10,206
118
Mavi ye Alınmış alanın kendisidir.
2 seçeneğin var Doğu - batı istikametleri Hafif Güneylide olur doğu -batı
Bir ön taraf ve bir üst sırt başka yere çok uzaklara kaçmaz.Aşağısında ki sedir ve düşey kayalar ve kuzey doğu istikametleri boyunca güzel ayrı işler olur.