Mezar olabilir mi

Mezar olabilir mi

• Mezar mı

• Sizce mezar mı mahsen mi

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Aslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bahçede fidan dikiyordum bahçenin tam köşesinde 3 tane idris ağacı var yan yana dikilmiş kimin diktiğini bilmiyoruz belki 100 sene önce dikilmiş olabilir neyse bastığım yer yumuşacıktı ilk önce ağaç kökümü çıktı falan diye düşündüm sonra malina yla vurdum oraya hiç zorlanmadan 1.60 1.70 içeri gitti malina ne olabilir ne yapmalıyım
Bölgede eskiden savaş olmuş yunan askeri geçmiş o bölgeden büyüklerin söylediği

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Bahçede fidan dikiyordum bahçenin tam köşesinde 3 tane idris ağacı var yan yana dikilmiş kimin diktiğini bilmiyoruz belki 100 sene önce dikilmiş olabilir neyse bastığım yer yumuşacıktı ilk önce ağaç kökümü çıktı falan diye düşündüm sonra malina yla vurdum oraya hiç zorlanmadan 1.60 1.70 içeri gitti malina ne olabilir ne yapmalıyım
Bölgede eskiden savaş olmuş yunan askeri geçmiş o bölgeden büyüklerin söylediği
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm bir yerde üç var ise orayı es geçmeyin derim. Bu üç ağaç üç gen mi oluşturuyor yoksa tek hizadamı Ve bu yerde eskiden ermeniler yaşamışlarmı

Aslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam ikitanesi yanyana bir adım aralıklı bitanesi bir adın aralıkla önde bi nevi üçgen ermeni bilmiyorum ama savaş olmuş 2 yıl falan düşman kalmış büyükler öyle anlatıyolar yunan askeriyle savaşmışlar

Aslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim selaymun aleyküm bir yerde üç var ise orayı es geçmeyin derim. Bu üç ağaç üç gen mi oluşturuyor yoksa tek hizadamı Ve bu yerde eskiden ermeniler yaşamışlarmı
Ve bu idris ağaçlarının hizasında 3 4 metre ilersinde bastığm zaman bi yumuşaklık vardı ama oraya malına vurmadım ilgimi ilk yer çekmişti çubuk tuttum ilk yeri veriyo çubuk

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Bu görüntü ile ne konuşabilirizki sevgili kardeşim . Daha kapsamlı resimler gerekli

Aslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Moderatör tarafında düzenlendi: