Mezar Sunakları

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarım Selamun Aleykum cumletten
Atacağım görsel işaretler çok önceden bi tanıdığım bana atmıştı bilgi almak için yeri çözememiş verdim bir kaç bilgi çözememiş bana uzak bi şehirde olduğu için şuan yapacak bişeyim yok yarın öbürgün yolum düşer diye foruma paylaşmak istedim gidersem açıp foruma bakarım diye
bu işaretler mezar da yere düz zeminde olması hepsinin enterasan arkadaş çözememiş siz ustalarımın bilgisisine arz ediyorum
Yer hakkında arkadaşın verdiği bilgileri paylaşıyorum :
Bölge si zor dik bölge ulaşması güç bir yerdemis
Yamaç vari Alan da işaretlermiş yakınında bir kale varmış çok eski kale romaya aitmiş kalenin fotosu yok ustalar
Fotolarda kısıtlı geniş acılı değil kusura bakmayın arkads böyle çekmiş burayı giden çözemiyormuş bnada basit gibi görünüyor enteresan bi durum
Burda öğrenmek istediğim burda arancak şey nedir zeminde mi zemin altındami dikey bi kayadami arancak bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla..

Ekli dosyalar

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Atacağım görsel işaretler çok önceden bi tanıdığım bana atmıştı bilgi almak için yeri çözememiş verdim bir kaç bilgi çözememiş bana uzak bi şehirde olduğu için şuan yapacak bişeyim yok yarın öbürgün yolum düşer diye foruma paylaşmak istedim gidersem açıp foruma bakarım diye
bu işaretler mezar da yere düz zeminde olması hepsinin enterasan arkadaş çözememiş siz ustalarımın bilgisisine arz ediyorum
Yamaç vari Alan da işaretlermiş yakınında bir kale varmış çok eski kale romaya aitmiş kalenin fotosu yok ustalar
Fotolarda kısıtlı geniş acılı değil kusura bakmayın arkads böyle çekmiş burayı giden çözemiyormuş bnada basit gibi görünüyor enteresan bi durum
Burda öğrenmek istediğim burda arancak şey nedir zeminde mi zemin altındami dikey bi kayadami arancak bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla..

Ekli dosyalar

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@R00T @dardanoss @SuNSeT28

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Sevgili ustam bunların çoğu mezarlar ile ilgili işaretler.
Şu resimlerde işaretlediğim yönlerde araştırma yap
İlk resimdeki mavi oklar arasını ölç çıkan kadar . Sarı noktalı uç yönünde ilerle
İkinci resimde mezarı kayanın kendinde.. ruh deliğide mevcut.
Üçüncü resimde mezarın girişi kırmızı ok tarafından.
Yalnız anlayamadığım bu arkadaş bu mevkiden hiç bir yerden boşluk alamamışmı.
IMG-20191201-WA0010.jpg
IMG-20191201-WA0007.jpg
IMG-20191201-WA0011.jpg

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili ustam bunların çoğu mezarlar ile ilgili işaretler.
Şu resimlerde işaretlediğim yönlerde araştırma yap
İlk resimdeki mavi oklar arasını ölç çıkan kadar . Sarı noktalı uç yönünde ilerle
İkinci resimde mezarı kayanın kendinde.. ruh deliğide mevcut.
Üçüncü resimde mezarın girişi kırmızı ok tarafından.
Yalnız anlayamadığım bu arkadaş bu mevkiden hiç bir yerden boşluk alamamışmı.
Ekli dosyayı görüntüle 14504
Ekli dosyayı görüntüle 14505
Ekli dosyayı görüntüle 14506
Çok tesekur ederim @dardanoss Ustam malesef bu doğa hobisi işlerin de hiç anlamiyor arkadaş sadece bana dediği dedektör tuttuk bisey yok dedim dedektör derini göstermez çubuk dedim ondanda anlamazlar fırsat bulup yolum düşerse ugracayim buraya bana kıymetli bölge geldi hepsi aynı yerdemis forumda bilgi olsun burda olurda gidersem açıp bilgi alırım aslında burda bnce yüzeyde mezarlar diye düşünüyorum burda cihaza bile çok gerek yok gibi mantık yürüterek bulunur gıbı Ustam diğerleri de aynı durum dimi işaretlerin ilk foto ya ben mihrap dedim ustam

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Zemin altı oda ve oda mezarlardan bahseder işaretlerin geneli. Buralarda bilgi sahibi kişi yol alır.

Blue Ways

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Zemin altı oda ve oda mezarlardan bahseder işaretlerin geneli. Buralarda bilgi sahibi kişi yol alır.
Eyvallha Ustam @R00T çok.saol
Çok okuyorum doğa hobimiz ile bilgileri ama bazen çıkmaz sokak gibi karışıyor durum o vakit siz ustalarıma söz düşüyor
Bölge el değmemiş bulan arkadaş bu konuda çok acemi burada diğer kare kapak ile aynı bölgede sayılır önce yaşadığım yer sonra buralar daha konu açıcam ustam ilerleyen günlerde sizin değerli bilgilerinize ihtiyacım var bilgiden kuvvet Doğar saygı değer ustam.