Minelab sdc 2300

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Biraz araştırdım en fantastik bu var. Pi sistemleri söylüyorum tabi. Garret atxda var tasarım olarak çok benzetilmiş. Galiba sadece boyası değişik. Neden bu kadar tıpa tıp yaparlar anlaman. Bence bunlar birbirini kopyalayarak gidiyorlar hazır tasarım hemen üretime geç. İçi nasıl sizce içide aynı mıdır. Birde aynı çıkıyor mu. Bunu ilk bulan olarak televizyonlara çıkıyor muyum. Sonra tüm defineciler bana hocam diyor. Aslında hiç fena olmaz :)

MendereS

Admin
Administrator
bunları bilmem ama benzetme eskiden beri var. lakin dışını benzetiyorlar ama içini benzetemiyorlar. hele buldukları hiç benzemiyo. biri altın buluyo biri gazoz kapağı .

MendereS

Admin
Administrator
2017 yılının en karlı yatırımıydı. işkur girişimcilerine tavsiye bile ettim. makaleler yazdım. 2018 ne oldu hiç bilmiyorum. o doların zıplaması baya yara açtı. yinede iyi gibi.

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Hoca bunların 50 cm çekeni. 5 bin TL, 100 cm çekeni 15.000 TL, 1,5 metre çekeni 25.000 TL. Demek her 50 cm ye 10.000 fiyat oturmuşlar. 2 metre çekeni de muhtemelen 35 bin olacak durum onu gösteriyor.

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Dedektör ne yaa üretimdemi çalışacağız oku oku aynı. Al bitane ver gamatayı gitsin. Kafam ağrıdı bee.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Ustam şu nal civisine giden hangisi, hani hiç kullanmadım cihaz Abeeee, elektronik elektrik uzmanı olarak abeyyy bilmiyihhhh ne yapah. Firmalar birer numune gondersede hem kalite Kontrolü yapalım, hemde vatandaşa üyeye tavsiye edelim, vedat milor bile yemedigi yemeğe not vermiyor, öyle değilmi @R00T Ustam. @Ayazma ustam reklamlar başladı diyelim.
bunları bilmem ama benzetme eskiden beri var. lakin dışını benzetiyorlar ama içini benzetemiyorlar. hele buldukları hiç benzemiyo. biri altın buluyo biri gazoz kapağı .

Üst Alt