Mineralin kütlesi boyutları olurmu

Nerdennereye

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selam arkadaşlar çubukla tesbit edilen boşluk içinde değerli sinyali alındı çubukla etrafında yapılan ölçüm ve kontrollerde boşluğun yaklaşık 1/6 i kadar alanı değerli sinyal aldı çaprazın da ise yine boşluk içinde tek nokta bronz verdi sorum şu ki mineral de alan genişliği ölçülebilinirmi yoksa nokta mı verir tecrübeleriniz nedir teşekkürler şimdiden

Oksijen

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Şöyle bir tecrübem var.Bir işaretin yakınında oda şeklinde yer tespiti yapmıştık,girişini dahi tespit etmiştik lakin sonu gelmedi mineralmiş.Yani kısaca mineral biz de oda şekli vermişti.

Define 48

Moderatör
Moderatör
Selam alekim ustam oda da olur tünelde olur olurda olur ustam kaya damarı var mineralli kaya seni tünel diye kandırır isaret varsa etrafında bosluk alabilirsen o zaman islem yap derim iyi çalışmalar.

Define 48

Moderatör
Moderatör
Şöyle bir tecrübem var.Bir işaretin yakınında oda şeklinde yer tespiti yapmıştık,girişini dahi tespit etmiştik lakin sonu gelmedi mineralmiş.Yani kısaca mineral biz de oda şekli vermişti.
Ustam yinede en garanti yöntem isaret yanında calışmak bir olmaz iki olmaz bakarsın nasip olur ben oyle yapıyorum insAllah yakalıycaz bir yer.

Nerdennereye

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mineral nedir? Onu önce öğrenelim
Sonra, su, kaya, toprak, hava içeriğini öğrenelim
(şöyle bir sonuca varır : insan vucudunda, Hayvanda, toprakta, suda, kayada, meyvede, bitkide mineral eksik olmaz)[/QUOTE
Ustam güzel söylüyorsun da bizim gibi yada benim gibi yeni başlayan acemiler kolay tanımlayamıyor malesef zaman lazım nasıl tanımlayacağımızı öğrenmemiz lazım lazımda o da nasıl olecek bilmiyorum test ediyorum değerli metal dede çarpı yapıyor mineral dede çarpı yapıyor nasıl ayırt edecez harputlu ustam ın diğer ustaların tavsiyelerini uyguluyorum sonuç için halen zaman lazım diyelim Nasib artık

Nerdennereye

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Mineral nedir? Onu önce öğrenelim
Sonra, su, kaya, toprak, hava içeriğini öğrenelim
(şöyle bir sonuca varır : insan vucudunda, Hayvanda, toprakta, suda, kayada, meyvede, bitkide mineral eksik olmaz)
Ustam güzel söylüyorsun da bizim gibi yada benim gibi yeni başlayan acemiler kolay tanımlayamıyor malesef zaman lazım nasıl tanımlayacağımızı öğrenmemiz lazım lazımda o da nasıl olecek bilmiyorum test ediyorum değerli metal dede çarpı yapıyor mineral dede çarpı yapıyor nasıl ayırt edecez harputlu ustam ın diğer ustaların tavsiyelerini uyguluyorum sonuç için halen zaman lazım diyelim Nasib artık

Define 48

Moderatör
Moderatör
Mineralden kurtulmak için ilk yöntem en az minerale giden metali kullanmaktır ustalarım

ABK33

Defineci; doğayi sever, kültürel varliklari korur.
Yönetici
Selam arkadaşlar çubukla tesbit edilen boşluk içinde değerli sinyali alındı çubukla etrafında yapılan ölçüm ve kontrollerde boşluğun yaklaşık 1/6 i kadar alanı değerli sinyal aldı çaprazın da ise yine boşluk içinde tek nokta bronz verdi sorum şu ki mineral de alan genişliği ölçülebilinirmi yoksa nokta mı verir tecrübeleriniz nedir teşekkürler şimdiden
Hangi cins cubuk kullaniyorsunuz