Modern Define Avcıları Artık Robot Kullanıyor

Szihoprenic

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
291
633
98
Hafta sonu detaylarını paylaşırım inşaallah hem yönler hem uzak yakın ve çevre fotoğraflarıyla R00T kardeşim akansu var :)eski bir yapı kalıntısı var biraz uzağında ve çevrede lapya oluşum da bol miktarda var hafta sonu inşaallah hem burası için hemde ormanın daha derinlerine ve geçen hafta cikamadigim zirveye çıkmak için yine gitmeyi planlıyorum .sonrasında istişare ederiz insaallah görüş ve önerileriniz benim için değerli
oo musab ustam h.geldin

Deli firat

DOĞACI
Moderatör
30 Ağu 2019
836
2,535
98
Güzel mekan @infilaQ gardaşım hakında hayırlısı geniş ve ayrıntı fotolarını bekliyorum ayrıca son yüklediğin fotonun çevresinde üçgenimsi bir kaya dikkatini çektimi

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2019
410
920
98
Var Fırat ustam inşaallah çekeceğim fotoğraflarını ayağımda ufak bir sıkıntı vardı çok dolasamadim çektiğim onlarca fotoğraf telefonda yanlış dosyayı silince gitti malesef

Deli firat

DOĞACI
Moderatör
30 Ağu 2019
836
2,535
98
Var Fırat ustam inşaallah çekeceğim fotoğraflarını ayağımda ufak bir sıkıntı vardı çok dolasamadim çektiğim onlarca fotoğraf telefonda yanlış dosyayı silince gitti malesef
Öncelikle geçmiş olsun kusura bakmayın birkaç arkadaşın nik değişik burda ondan başlarda tanıyamadım örnegin harputlu var senin var musab la gardaşlarım deli gardaşınız gelmiş bir muhabbetine gelin bir hatrını sorun azmı sabahladık sohbete

infilaQ

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
27 Ocak 2019
410
920
98
Öncelikle geçmiş olsun kusura bakmayın birkaç arkadaşın nik değişik burda ondan başlarda tanıyamadım örnegin harputlu var senin var musab la gardaşlarım deli gardaşınız gelmiş bir muhabbetine gelin bir hatrını sorun azmı sabahladık sohbete
Abim kızma az kaldı inşaallah su is yoğunlugu bitsin karademlik çayına koşup gelecem rahatsızlık dediğim aslında dikkatsizlik ustam çocuklara çivilerle dikkat edin dedim sonra gittim kendim bastım :)

Deli firat

DOĞACI
Moderatör
30 Ağu 2019
836
2,535
98
Abim kızma az kaldı inşaallah su is yoğunlugu bitsin karademlik çayına koşup gelecem rahatsızlık dediğim aslında dikkatsizlik ustam çocuklara çivilerle dikkat edin dedim sonra gittim kendim bastım :)
Allah iyiliğini versin emi aynı benim durum bir alanda yürüyoruz dört kişi gizli buz var geçite arkadaşlar buraya dikkat düşmeyin dedim gelişte aynı yerde düştüm elerim cebimde olduğu için sağ kulu umuzdan eklem yerinden kırdık ama öyle bir düştüm kemik sesini duydum üç yıldır halen soğukta sızlar kulum :)