Müzeden hiç feto çıkmadı neden ?

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Biraz araştırdım, ne birazı sabahtan beri araştırıyorum, ula müzeden hiç feto çıkmamış. Demek bu ülkede en temiz müzeler var. Aynı mit gibi kimse sızamıyor. Maşallah la. Biz site olarak kültür bakanına teşekkür mektubu gönderelim. Siz ne diyorsunuz. Ula belki bize define verirler bellimi olur. Keyfe geldimi verir, herşey keyfe bakar, hem istemesini bileceksin istemesini bildinmi vermicek. Olum nereye gittik la.

Ayazma

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ula banka hortumcuları gibi müze hortumcuları varmış. Acaba haberiniz varmı diye olta attım oltaya gelmediniz yala :D

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma ustam, bu halk ezile ezile siyaset profesörü oldu, ekonomist oldu, hesap kitap uzmanı oldu, güvenlik strateji uzmanı oldu, definator oldu, insanlar yaşaya yaşaya, göre göre illallah etti herşeyi öğrenmekten, gel görki yıllardır başımıza taç yaptığımız siyasetçi geçinen beceriksizler bir halt ogrenemediler, 17 yıldır başımıza taç yaptığımız malum insanlar, doğu Güneydoğu'da asiretlerin uyuşturucu kacakcilarinin, fuhuş sektörü ile bütün pis işlerle ugrasanlarla yanyana olunca birde şu pisik biyiklilar yokmu Allah cc haklarından gelsin, haaaa hepsimi kötü % 80 bu kategoride, özürlülere tecavüz edildi, suçsuz insanlar öldürüldü, hırsızlık kalmaz yapıldı, sonuç milletvekilleri tarafından aman haaaa parti zarar görmesin diye kapatıldı meseleler, pırlanta gibi gençler eğitimli insanlar fetoden içeri düştü işinden gücünden oldu , rezil rusva oldu, o dedikleri foto borsasinada sahitim, 500 bin Tl yi veren hırsızlar listelerden silindi, varmı böyle bir ülke var var, Afrika'nın yağmur ormanları içinde yeni keşfedilmiş işte. Adıda İHC, illallah edenler Cumhuriyeti.
Ula banka hortumcuları gibi müze hortumcuları varmış. Acaba haberiniz varmı diye olta attım oltaya gelmediniz yala :D

Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Heleki 15 temmuz sonrası belki masum belki değil, sırf fetodan adı çıkmasın diye pavyonlarda sabahlayan polis ve askerleri gorseydiniz ağlar kahrolurdunuz, garibim ya selam vermiştir, ya çocuğunu devletin vergisini aldığı, ruhsat verdiği dershanede okumuş diye suçsuz nice insanlar rezil rusva oldu, hani gözümle gormesem derim gidin kardeşim yalan iftira atmayın, kimlere yazmadimki, yapmayın etmeyin bu insanlar masum diye, hepside boşa gitti, belkide benim adımı bile sicilimi bile lekelediler, bilen bilirki benim yolumun doğruluğunu, her yerde haykirdim, en olmadık herkesin cesaret edemediği yerlerde bile haykirdim, benim kim olduğum ne olduğum önemli değil, beni bu güzel topraklarda müslüman bir Türk vatandaşı olarak yaratan rabbime Hamdolsun. Onun için diyorum müslüman güçlü olmalı, hem maddi hem manevi, burda ve sohbette aylardır bosunami haykiriyorum bilgi verin diye, Rabbim nasip ediyor fakat kulu hep gizli saklı birde korkuyor MALIKULMULK yaratani olan korkarmi çakal çukaldan .

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kim diyor feto bitmiş, elimiz ayagimiz başımız sagimiz solumuz hep feto, bukalemunun renk değişikliği sadece, yılanın post değişikliği görünen,

darbe marbe anlamamda, anladığım koca ülkemin paylasilamama kavgası bu gördüklerimiz, biri az aldı, biri çok aldı, meselesi bu, bizde aylardır üzüldük içimiz kan ağladı, meğer bir senaryonun beleş yufka yürekli figüranlari olmusuzda haberimiz yokmuş, hiç dusunemedik din ile siyasetin 9 başlı canavar halini.

kurban olsunlar benim dinime kurani kerimi azimuşşana, peygamberime ümmete kurban olsunlar.bu ülkeye bu millete.

dedim ya belki merak eden olur bu hangi ülke, Afrikada,

Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Cann kardeşim sadece müze değil ki, fetonun olmadığı yer varmı, çok şükür epifiz bezi koreltilmis biz çok bilmisleri yaratan RAHIM VE RAHMAN olan Allah cc olan yaratanımız var, bu ummette ne firavunlar ne nemrutlar ne satanistler ne feto ler geldi geçti ve dahada gelecek biz ahmak müslümanlara, çünkü herşeyi biliyoruz ama, bir fatiha süresini okuyamiyoruz anlayamiyoruz, nede olsa zamane müslümanlarıyiz.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
@Ayazma kardeşim nerden actin yaramizi, hani bazı yurtdışında ki akraba ve kardeslerimle görüştüğümde, abi oraya geliyoruz aha Almancılar geldi diye bizleri kucumsuyorlar, Almanyaya gidiyoruz Adımız pis Türkler biz neyiz diye soruyorlarda, siz gelin birde ülkemize bakın, batıdan gelenler Doğu Güneydoğu da bağıra basılır kardeş diye, batıya bizden gidende ise, aha ilkeller geldi aha kırolar geldi aha teröristler geldi diye insanlarımızı bölüp parcalamislar, kim bilir Doğu Güneydoğu da, batıdan daha fazla vatansever olduğunu kim bilir, ah akfeto ah akfeto, ülkeyi ne hale getirdiler,

Son düzenleme:
Üst Alt