Nedir

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
resim çok yakın olduğundan anlayamadım. biraz uzak ve farklı açılardan çekilmiş resimler varsa onları atın bakalım.

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Jazzycool

ustamız MendereS belirtmişler bu resimden bir şey çıkarmak zor.
Lakin bir şüphem var bu kaya dere kenarındamı

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Bak şimdi sevgili kardeşim ikinci şarlağın sağ tarafında bir kayalık varmı .
İkinci şarlaktan üçüncüye gider iken dere ayrılıp birleşirmi yada dere ortasında bir kaya gurubu veya adacık yapan yer varmı. Bunlar var ise buradaki ortam budur ve gerisi gelir. Şarlakları teyit ettin evet üç adet olacaktı. Şarlakların iksi önemmli ikinci şarlak ve ikinci ile üçüncünün arası

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Alanı genel mahiyette görmek isteriz. İlk dönemlere ait oyma sunular ile benzerlik gösteriyor da yinede net değişik açılardan görmek lazım .

dardanoss

Bakmakmı?? Görmekmi??
Yönetici
Süper Moderatör
Jazzycool

Sevgili kardeşim inanın bazen konu sahibi kardeşlerimi anlamakta güçlük çekiyorum.
Ben burada kafa patlatıyorum bir yardımım dokunsun diye siz benim söylediklerime af edersiniz amma tenezüül bile etmiyor gibi tavır sergiliyorsunuz. Bazen bizlere kaya falcısı derler evet biz kaya falcısıyız. Herkes kahve falına bakar bende kaya falına bakarım. Çok inceledim çok takip ettim kayalarda ki doğal olmayan oluşumları arazinin kayaya işlenişini ve oradaki izlerin neler anlattıklarını bu ülkenin en büyük ustalarını takip ederek öğrenmeye çalıştım. Ben size zaten orada üç tane şarlak olduğunu kayada gördüğüm için kaç adet şarlak var diye sordum. Neden der iseniz hiç üstünlüğü sevmem. Sizin işniz şarlaklardadır ikinci şarlak sağ tarafı ve ikinci ile üçüncü arası suyun orta yeriresim.JPG üçüncü şarlağa yakın yerde olmak üzere iki adet hedefiniz var