Nokta... ban sebebi

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Usta cahilligime verin flot atma nedir
Estafurllah ...
ben flot yazmışım ama asıl yazilisi flod tür ..
flod wep sitelerinde kopyala yapistir aynı yazıyı birden fazla atmak
wep sitelerini büyük tahrip eder ve zarar verir
kısa zamanda yani ard arda aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırıp tekrar tekrar atmak siteye zarar ..
bunu yapacak her kim olursa olsun karşında beni bulur

hunter

Member
Kayıtlı Kullanıcı
2 Nis 2019
70
132
38
Estafurllah ...
ben flot yazmışım ama asıl yazilisi flod tür ..
flod wep sitelerinde kopyala yapistir aynı yazıyı birden fazla atmak
wep sitelerini büyük tahrip eder ve zarar verir
kısa zamanda yani ard arda aynı yazıyı kopyalayıp yapıştırıp tekrar tekrar atmak siteye zarar ..
bunu yapacak her kim olursa olsun karşında beni bulur
Ama kendi yazan çok az haber sitelerinde bile kopyala yapıştır yanıyorlar, bir kelimeyi yanlış yada harflerin yeri değişik yazıyorlar okurken anlıyoruz hatta aaaa bunu yanlış yazmış diyorlar tabi formu takip eden sensin ama ben de cevap olarak veya paylaşım olarak kopyala yapıştır yapabilirim

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
Merhaba @hunter ustam burdaki amaç farklı olunca işin rengi değişiyor mesele orda
Örneğin örnek olarak
Bir site actin tüm yorumların altına aynı linki ard arda atıyorsun
Veya birine kiz din tüm yorumlara küfürlü bir msj yazıp ard arda kopyala yapistir yaptın bu flod olarak geciyor ve wep sitelerine zarar :)
Ama kendi yazan çok az haber sitelerinde bile kopyala yapıştır yanıyorlar, bir kelimeyi yanlış yada harflerin yeri değişik yazıyorlar okurken anlıyoruz hatta aaaa bunu yanlış yazmış diyorlar tabi formu takip eden sensin ama ben de cevap olarak veya paylaşım olarak kopyala yapıştır yapabilirim

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
16 Ocak 2019
2,464
5,553
118
Merhaba @hunter ustam burdaki amaç farklı olunca işin rengi değişiyor mesele orda
Örneğin örnek olarak
Bir site actin tüm yorumların altına aynı linki ard arda atıyorsun
Veya birine kiz din tüm yorumlara küfürlü bir msj yazıp ard arda kopyala yapistir yaptın bu flod olarak geciyor ve wep sitelerine zarar :)
@Kamhi Leonard ustam bunu alparslan zikrullahta söylüyordu. Ordan hatırladım. Ne yaptı acaba site açtımi yoksa gözü bizim sitedemi yine. Hani siteyi açtıysa @R00T ve @MendereS usta yanlış anlamazsa bizde kayıt olalım.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: REİS ve R00T