ok ve balıkmı omega mı?

SAMSUN55

Member
Kayıtlı Kullanıcı
26 Tem 2019
50
46
23
eski bir yerleşim yerinde bunları buldum

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,335
10,188
118
Üçgen taş zaten başlı başına üzerinde işaret olmasa bile kendisi işarettir.
Bu kayaya yakın çevrede ne var yönler nedir görüntülere bakmak bilmek gerek burdan konuyu inceleyenler açısından yani.
Sanırım 2 veya 3 adet ceviz oyma var.
Bu oymalara istinaden çevresinde neler var.
Oymaların olduğu kayanın yüzü yön olarak ne taraftır.Örneğin güney mi ?gibi
Ok işareti çekimden ötürü tam analiz edemedim net çekimi yakın ve uzak çekimlerde gerekmektedir.
Burada mezardan ziyade gömü veya mağara - mahzen odaya vurgu vardır ki .Bunlar kapalı olanlardır .

• Beğen
Tepkiler: yamtar ve Kaan5557

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
4 Ağu 2019
214
589
98
önce araziyi iyi bi incelemelisin bu bir kroki plabilir.ya dere bulacaksın yada yol patika yol da olabilir.balık dersen ki net göremedim.temizlemelisin,varsayalım doğru,suya işaretttir.oksa manası çok.ölçü ile alakalı.mağara ara.

• Beğen
Tepkiler: R00T

kabakburgiba

Moderatör
Süper Moderatör
4 Ağu 2019
214
589
98
@timur964 ustamın deediği omega bu. ustam bu taş güzel değilmi.gizemli.kırmızı okun tam ucunu biraz büyütüp bi baksana ustam.en altta düz siyah çizginin sol uc tarafı,üstten gelen zigzaglı siyah çizginin altta bilerek üstünden geçirdim 3 gen mi veya d mi.neyse konu sahibi birşeyler yazarsa olur bu iş.

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
14 Ocak 2019
5,335
10,188
118
Samsun55 ustam çevreyi ve yönleri ustalar görmek isterler.Kendilerine bu bilgi ve fotoları ulaştırır isen burdan konun daha güzel ilerler inşaAllah.

• Beğen
Tepkiler: timur964

uzman

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
24
56
16
47
Amisos
Roma ve friglere ait asil mezarlığındasın derenin omega yaptığı yeri bulman lazım işin zor ve meşagatli alanda çok fazla şifreleme var.ALLAH yar ve yardımcınolsun

Ekli dosyalar