OP

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
464
860
98
Selamun aleyküm kıymetli ustalarım zemin kayada OP işareti var 35 40 metre kadar güneybatı istikametinde işaretin tersten yazılmışı var PO bunlar neyin nesidir tek tespitim zemin altnda büyük bir kaya onuda resimlerin sonuna ekliycem degerli yorumlarınız cok önemlidir teşekkür ederim

Ekli dosyalar

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Ekli dosyayı görüntüle 10796

Selamün aleyküm.Burada net pusula yönlerini konuya eklemenizi tavsiye ederim.Bu bölgede kilise,şapel yada manastır varmı?Bir bölgeyi sınırlayan işaretlerde olma olasılığı yüksek.Eski dönemlerde salgın hastalıklardan ölenlerin mezarlarına vurgu yapıldığında bilinir.
Hemen kayanın önüne mavi üçgen içine aldığım yere dikkat.Yine üçgenin sivri uçuna 23 metreyi görmek isterdim.Arazide o noktasıda detaylıca incelemelisiniz.Gelecek yönler yeni noktalarıda beraberinde getirir.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Define 48 ve eski

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
464
860
98

Selamün aleyküm.Burada net pusula yönlerini konuya eklemenizi tavsiye ederim.Bu bölgede kilise,şapel yada manastır varmı?Bir bölgeyi sınırlayan işaretlerde olma olasılığı yüksek.Eski dönemlerde salgın hastalıklardan ölenlerin mezarlarına vurgu yapıldığında bilinir.
Hemen kayanın önüne mavi üçgen içine aldığım yere dikkat.Yine üçgenin sivri uçuna 23 metreyi görmek isterdim.Arazide o noktasıda detaylıca incelemelisiniz.Gelecek yönler yeni noktalarıda beraberinde getirir.Selamlar.
Usta öncelikle maviye aldgın ücgen noktada 2.5 metrekare bosluk tespiti yaptm cubukla bide usta en sonki attgm resimdeki kayayı görebildysen oda mavi ücgenin tam 20 25 mtre civarı asagda o kayada degerli isareti verdi cubuk bi bakarmsn usyam kayaya

Define 48

Moderatör
Moderatör
18 Nis 2020
464
860
98

Ekli dosyalar

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Usta öncelikle maviye aldgın ücgen noktada 2.5 metrekare bosluk tespiti yaptm cubukla bide usta en sonki attgm resimdeki kayayı görebildysen oda mavi ücgenin tam 20 25 mtre civarı asagda o kayada degerli isareti verdi cubuk bi bakarmsn usyam kayaya
Yani mavi üçgenin sivri yönündemi kalır?Yani mavi üçgenin batısında kalan bir kayamı?Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Define 48