Oyma işareti var

Oğuzhan kn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgim yok

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
Selamün aleyküm.Bu kayanın yerli kaya olduğundan emin olun.Yazacaklarım kayanın sabit olduğunu varsayarak yazıyorum.O kayanın çevresini 15-20 cm açınız.Kayanın üzerini temizleyip fotolamanı tavsiye ederim.Ayrıca çapı ve derinliği ölçülmeli.Bu işaretin doğusunda kalan alanında manzara fotolarını çekmelisiniz.Kayanın bulunduğu yeride geniş açılı görmek isteriz.Selamlar.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Bu dibekvari oymanın ölçülerini ustam istemiş inş. gelir ölçüler. Genel manzara ve yönler eklenir ise bakarız inşaallah.Oymanın içinide net görelim içinde bir yöne vurgu var mı _?

Oğuzhan kn

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.Bu kayanın yerli kaya olduğundan emin olun.Yazacaklarım kayanın sabit olduğunu varsayarak yazıyorum.O kayanın çevresini 15-20 cm açınız.Kayanın üzerini temizleyip fotolamanı tavsiye ederim.Ayrıca çapı ve derinliği ölçülmeli.Bu işaretin doğusunda kalan alanında manzara fotolarını çekmelisiniz.Kayanın bulunduğu yeride geniş açılı görmek isteriz.Selamlar.
6F5C8D88-2FD4-48AE-BD2A-3330B58DCEF6.jpeg6F5C8D88-2FD4-48AE-BD2A-3330B58DCEF6.jpeg76A84F01-384F-4C09-BB2F-C7A04B61707A.jpeg
Bu dibekvari oymanın ölçülerini ustam istemiş inş. gelir ölçüler. Genel manzara ve yönler eklenir ise bakarız inşaallah.Oymanın içinide net görelim içinde bir yöne vurgu var mı _?[/QUOTE
bu oyma bir yamaçta aynı doğruda dereye inildiğinde bir oymada dere kenarında var benzer bir oyma