Paylaşım sorunum

Nerdennereye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ustalarım müdür nickli kullanıcıydım geçtiğimiz günlerde sorun yaşadım şifre sıfırlamaya beceremedim yeni kayıt açtım surfer bölümünde paylaşım ve takibin var şu anda ancak 2 gün önce fotoğraflı işaret sormak için konu açmıştım bu gün silinmiş olduğunu gördüm sabah tekrar aynı fotolarla aynı konuyu açtım an itibariyle yine silinmiş yada bir sorun var sorun benim paylaşımı da değildir herhalde sadece bir kaya

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
Sizin Yorumunuz da vardı ilkinde kayadaki kuş doğalmı konusu başlıklı idi siz kuş nerede yazmıştınız
Yanılmıyorsam sizin önceki kullanıcı isminiz müdür bak ustam burası bilimsel bir platform daha önce de pek çok konu açtınız hiç alakası olmayan paylaşımlar yapıyorsunuz bu beni gerçekten üzüyor bizim verdiğimiz bilgileri acaba üyelerimiz uyguluyor mu yoksa biz mi bir şey bilmiyormuyuz kendi kendime soruyorum sadece siz değilsiniz pek çok üyelerimiz hiç bir çalışma yapmadan her gün başka konular açılıyor konu açmayın demiyorum asla ama sıradan bir taşın resmini çekip buraya yüklemek de akıl işi değil ustaların da zamanı değerli emekleri değerli verilen değer sonuç verirse sizde kazanırsınız bizde mutlu oluruz..

Nerdennereye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yanılmıyorsam sizin önceki kullanıcı isminiz müdür bak ustam burası bilimsel bir platform daha önce de pek çok konu açtınız hiç alakası olmayan paylaşımlar yapıyorsunuz bu beni gerçekten üzüyor bizim verdiğimiz bilgileri acaba üyelerimiz uyguluyor mu yoksa biz mi bir şey bilmiyormuyuz kendi kendime soruyorum sadece siz değilsiniz pek çok üyelerimiz hiç bir çalışma yapmadan her gün başka konular açılıyor konu açmayın demiyorum asla ama sıradan bir taşın resmini çekip buraya yüklemek de akıl işi değil ustaların da zamanı değerli emekleri değerli verilen değer sonuç verirse sizde kazanırsınız bizde mutlu oluruz..
Rahatsızlık verdiğim için özür diliyorum dahada paylaşmam en başındada söylediğim gibi ben yeniyim buldukları ı öğrenmek için paylaşıyor dum tekrar özür diliyorum iyi geceler

Cann

Moderatör
Süper Moderatör
daha önce ki işaretler de çalışma oldu mu sonuç alındı mı ustam önce ki işaretler güzeldi inşallah güzel sonuçlar elde edersiniz rastgele

Nerdennereye

Member
Kayıtlı Kullanıcı
daha önce ki işaretler de çalışma oldu mu sonuç alındı mı ustam önce ki işaretler güzeldi inşallah güzel sonuçlar elde edersiniz rastgele
Ustam para kazanmak için para lazım parasızlıktan sahaya gidemiyoruz uygu n zamanı bekliyoruz şu silinen konudaki kaya üzerinde ki figür gerçekse ilk yerim orası olacak kolay ve çabuk olacak

Kamhi Leonard

Moderatör
Süper Moderatör
Cann bu manzeret deyil benide yanlis anlama ...
Kimi zaman resimde görülen çıplak gözle görülmez kimi zamanda
Çıplak gözle görünmeyen resimde görünür

Bu kardeşimiz belliki acemi
Fotoraflama veya işaret tanımı olmaya bilir

Aynı paylaşımı çoklu acmista olabilir

Konular birleştirilir
Varsa kayde deyer görüş ve düşünce yorum yazılır
Yoksa doğal denilip çekilir
Bir müddet idare sabır :)
Beni anlayacağını ümit ediyorum saygılar:)

Ayazma

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Can dostum burada aynı soruyu 10 defa sorsada bıkmak yok yazmak var. Kanun var ula ben uymam bu kanuna.:)

Üst Alt