paylaşım süresi hk

aga_0074

Emektar_Defineci
Kayıtlı Kullanıcı
17 Ocak 2019
344
783
98
MEZOPOTAMYA
değerli yönetimdeki dostlarım 2 gündür paylaşım yapıyorum ve paylaşım sürekli süre sıkıntısı veriyor..süreler çoook uzun..ve resim paylaşımı sadece 6 adet bence tek sayfada 6 adet yetmiyor resimler...örneğin bir üye resim yüklerken bir işaretin yakın resmi, biraz uzak resmi ve tam uzak resmini çekiyor ,sonra çevre resmini ekliyor sonra da kuzey güney doğu ve batıyı çekiyor...bukadar resim yüklediğinde iki yada üç sayfa halinde paylaşşmak zorunda kalıyor....ikincisi görsel bir obje paylaşımı yapılacagı zamanda aynı sıkıntı yaşanıyor.....bu benim görüşüm...

Kamhi Leonard

Anu Şavan
Kayıtlı Kullanıcı
14 Ocak 2019
1,598
4,129
118
♨️T A T V A N ♨️
defineavcilari.com
gerçekten beni çok geriyor bu konu....düşün 2 günde 47 konu açtım gerisini sen düşün nekadar bekledim....
adam var bir konudan başka hiç bir yere ne bir yorum ne paylaşım yapmış sadece ama sadece tek bir konuya yazarak yetki sahibi oluyor ...hem bu sitede hemde sohbette ... bu adamlardan var istenirse isim bile yazarım ...!!
birde adam var siteye girer girmez kısıtlı olmasına rağmen 2 günde 47 bilgilendirme paylaşımı yapmış
tek bir isteği var ona budur yada şudur diye
TENEZUL BILE EDILIP CEVAP VERİLMİYOR....!!!

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,292
118
Κερασούντα
adam var bir konudan başka hiç bir yere ne bir yorum ne paylaşım yapmış sadece ama sadece tek bir konuya yazarak yetki sahibi oluyor ...hem bu sitede hemde sohbette ... bu adamlardan var istenirse isim bile yazarım ...!!
birde adam var siteye girer girmez kısıtlı olmasına rağmen 2 günde 47 bilgilendirme paylaşımı yapmış
tek bir isteği var ona budur yada şudur diye
TENEZUL BILE EDILIP CEVAP VERİLMİYOR....!!!
Selamün aleyküm ustam.Keşke elimden gelen birşey olsada yapsam.Bir üst yönetimin yapacağı değişiklikler bildiğin üzere.Bilemiyorum bu sıkıntıları nasıl aşacağız?Selamlar.