pençe izi olan yerden yeni resimler

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Geçen gün bana gelen yukardaki resimlerin üst tarafındaki yerde pençe izi resmi vardı, üst tarafın ön zirvesine çıktım fakat oruçlu bir bedeni zorlamanin gereği yok dedim, bir nevi gözüm kesmedi oralara girmeye, köyden yanimizdaki kardeşime dedim yokmu başka resim, var dedi gönderdi, bakalım Ustalarim ne görecek.

Ekli dosyalar

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Birde root ustam geçen dediğin tosbaganin baktığı yerde blok kayalar var, var ustam varda bu aklı başında bir ekip işi, burasını şimdilik durdurduk, en az 4-5 mt lik bir derinlik var burdaki oda mezar kaya mezar tarzı bir yapı, girişi bulamadık,

@timur964 ustam dediğin yere baktım, 5-6-7 mt derinlik var, abi derinlik kaya içlerinde 20 civarı yeri kontrol ettim çubukla 4 yerde değerli sinyali verdi, biri bu daha önce baktığımız dikdörtgen kapak taşının dibi, burda hem altın hem gümüş sinyali verdi, kemik sinyalide var, bakir bronz kursun ile baktim sinyal yok, burda bosluk kemik ve degerli sinyali var, ne yaptiksa o kapak taşının olduğu kayayı kiramadik, buraya akıl ve güç lazım abim, acemi işi değil burası, şimdilik bıraktık burayı, buraya kırıcı delici malzeme lazım, bizdede yok, bir köşede beklettik artık.

Ekli dosyalar

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Üste bırakılmış iki kaya üstü bir kaya var tuzak gibi.Oralara dalma derinler zor.Sen ön düzlüklerde boşluk bak ustam.
Yeni gelen işaret ise.
Patika yol yada su arkı boyunda bayan mezarı iki odadan bahseder .Yan V nin açık ve kapalı istikametinde ön düzlük boyunca bakmak gerek.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
2019-05-19 17.42.35.jpg
Yeşil yönlerde bak akan hark çeşme veya patika olmalı odalar yazısının altı dirgen gibi zaten üçlü teslis gereği sistemli düzende odalar var bayan mezarıda var.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Ordada boşluk ve kemik testi yaptım 3x5 şeklinde oda biçimi, derinlik 5 mt civarı @R00T ustam.
Üste bırakılmış iki kaya üstü bir kaya var tuzak gibi.Oralara dalma derinler zor.Sen ön düzlüklerde boşluk bak ustam.
Yeni gelen işaret ise.
Patika yol yada su arkı boyunda bayan mezarı iki odadan bahseder .Yan V nin açık ve kapalı istikametinde ön düzlük boyunca bakmak gerek.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Hata var bu işlerin derinliği ortalama 1:20 -2 metre -2.5 mtre civardır.5 metre hata var bence.

R00T

ProfessionaL
Yönetici
Administrator
Pençeyi tarif ettim.Pençe şahsi mal gömüsüdür kaçar ayak olan işlerden.Bu daha eski ayrı.