Pirinc cubuklar suya gidermi

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Pirinç çubuk herşeye gider, öyle oynak bir metal karışımıki, keyif veriyor insana, çubukla insanı tut insanı bulursun, aynen pazar tezgahindaki sebze Meyve yeşillik reyonu gibi, ne ararsan var, amma dilini çozersen yemede yanında yat misali.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Pirinç çubuk ta hangi maddeyi tutarsan o a gider... Çubukla boşluk tespitinde çalışacan sadece

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Çubukla sağ elime altin aldım altındaki gidiyor peki altında çapraz yapıyor doğrumu 3 veya 4 farkı yerde denedim beni hep ayninyere getirdi elime ufak taz alıyordu. Derinlik için 2 taşta düz duruyor 1 taşta çapraz oluyor

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Çubukla sağ elime altin aldım altındaki gidiyor peki altında çapraz yapıyor doğrumu 3 veya 4 farkı yerde denedim beni hep ayninyere getirdi elime ufak taz alıyordu. Derinlik için 2 taşta düz duruyor 1 taşta çapraz oluyor
Poyraz bu malzemenin fotoğrafını çekip ekliyebilirmsin sana istediğini söylerim

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu pirinç 2 tane ben birini çektim yaptırdım kendim ici çift bilyali
20190208_125924.jpg
20190208_125921.jpg

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu cubuk bu taşın üstüne geldi çarpı yaptı elime taş aldım 2 tane düz durdu 1 tane aldım çapraz yaptı biz de 1 buçuk metre kazdık ama hale aşağa indim hale çapraz yaptı bunun yanında birde ilerinde gümüş işareti verdi sol cubuk dik durdu sağ cubuk SOLA döndü L oldu yani ama aynı derinlik veriyor nerdeyse gümüşte de

Ekli dosyalar

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu taş yıllardır orada duru yerinde oynamadı 4 metre yani dere tasi yerinden oynadannolmadi bu alan yaşam alanı eskiden

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Bu arada burayı kazarken küp parçaları horsan parçaları çıktı taşlar cıktı ama taşlar hem bi aradan cıktı dağınık degil

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu pirinç 2 tane ben birini çektim yaptırdım kendim ici çift bilyali Ekli dosyayı görüntüle 1017 Ekli dosyayı görüntüle 1018
Elindeki orjinal prinç olsa tepkisi şu şekilde olur: (çubuk tutuş şekli göbek deliği hizasında çubuklar birbirine arda çubuk uzunluğu kadar mesafe olacak, değmeyecek birbirine)
1_sağ eline altın aldın, veya gümüş aldın, veya bakır, veya demir... Kendi cinsinin üstüne veya minareler geldimii x yapar....
Tabiki değerli bakmanı tavsiye etmem.. Diğelim, elinde bir gr eski altın var sağ eline aldın yürüdün x yaptı devm ettin çubuk içe döner göğsüne vurur geri dön diye altın geride kaldı diye uyarı verir..

2_ elinde bir şey yok, sadece boş tüp veya çakmak var.. boşluk veya duvara geldimi kapanır, duvarın dışına çıktınmı çubuk dışa doğru açılır geriye atar boşluk arkanda kalır..

3_ boşluğu çizmek istersin sağ elle duvarın hizasında veya 15-20 cm dışarıdan yürü yapını çiz selametle kal.. Şimdilik aklımda bunlar var... YouTube tan pirinç çubuk 6 hareketi yaz görsel anlatım var izle..

poyraz1

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Senin dediklerinin hepsinin yapıyor cubuk elime altin aldım üstüne geldiğimde çarpı yaptı ileri gittim geride kaldı diye geriye attı senin yazdıklarının hepsini yaptı 1 inci yazdigin değerli hakkinda

Üst Alt