@R00T @Menderes ve yetkili arkadaşlar...

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
257
474
68
@R00T @MendereS ve diğer yetkili arkadaşlar, bu sabah 7.30 da yaşadığım olaydan dolayı... içeriği bende kalsın... sizden bir ricam var... bugüne kadar YAZDIKLARIM tüm yorum ve RESİMLERİ silmenizi rica ediyorum... ama kesinlikle BAN attın demiyorum. ban çözüm değil çünkü, yazdıklarınız hala kalıyor ve de görülmeye devam ediyor.... ben sadece yazdıklarım ve eklediğim fotoların silinmesini istiyorum. var mı bunun çaresi? yöntemi? saygılarımla..

• Beğen
Tepkiler: R00T

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
1 Tem 2020
175
589
98
Sistemde bahsettiğiniz saatlerde aktivite görünmüyor 7 buçukta yaşadığınız olay nedir ? Başka bir üye ile haklarınızı engelleyen yahut şahsınıza yapılan bir hakaret tehtid söz konusu ise bana durumu özetleyerek bilgi verin. Gereği neyse yapalım.

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
257
474
68
@Turko ustam eksik bilgi vermişim siz yazınca fark ettim... sabah yaşadığım olay reel hayatta oldu.... olayın site ile alakası yok... ama burada YAZDIĞIM ve attığım FOTOlarla ilgisinin olduğunu düşündüğüm için bunların silinmesini rica ettim.

• Beğen
Tepkiler: zaz12 ve R00T

Turko

Ölmeden önce ölenler
Yönetici
Süper Moderatör
1 Tem 2020
175
589
98
@R00T usta devam etsin ozaman. Benlik bir durum yok. Uygun görürse gerekeni yapar.

• Beğen

Tarkan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
26 Ağu 2020
70
69
23
Ne oldu kismet ustam hayirdir. Aklima senin dedigin geldi. Resim atiyoruz siteye surfer cekimleri ve ve bu resimden nasil oluyorsa koordinatlarini alip yeri bulup hallediyorlar eger oyle ise bunumu demek istedin acik konusabilirsin insanlar daha iyi anlayabilir ve hata yapmazlar . Tskler.

• Beğen

MendereS

Admin
Yönetici
Administrator
22 Eki 2017
1,182
4,326
118
hepsini silmek yerine konularını silmek yetmezmi, 260 tane mesaj var bunlar toplu nasıl siliniyor bilmiyorum. bence sadece konularını silelim. oda konu içeriğini. şimdi sizin açtığınız konulara bir sürü insan yazı yazmış onlarda silinir, onlara yazık.

bence en iyisi açtığınız konuların içeriğini silelim kimsenin mesajı silinmesin.

• Beğen
Tepkiler: zaz12 ve R00T

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
257
474
68
@MendereS Saygıdeğer Ustam, ben genellikle başkalarının konularına yazdığımdan, benim açtığım konuyu silmeniz pek yardımcı olmaz. size inan zahmet vermek istemiyorum ama bu şeklide silerseniz sevinirim.. lütfen verdiğim rahatsızlıklardan dolayı özrümü de kabul edin..

@Tarkan yok ustam öyle bir şey değil... özel...site sakinlerini ilgilendiren bir durum yok, rahat olunuz...

• Beğen
Tepkiler: MendereS

Tarkan

Member
Kayıtlı Kullanıcı
26 Ağu 2020
70
69
23
Ozel konular bizi ilgilendirmez. Ama burda.gormek istiyoruz seni gitme bir yere takil bilgi ver ustalarimizi kaybetmek istemiyoruz .

• Beğen
Tepkiler: R00T ve Kısmet

SuNSeT28

★彡 (O Dağlarda) 彡★
Yönetici
Süper Moderatör
10 Mar 2019
2,289
5,296
118
Κερασούντα
Selamün aleyküm.Eğer mesajların silinmesi siteye zarar vermiyorsa,mesajları toplu olarak silerim.Ancak mesajlara alıntı yapıldığı unutulmasın.Alıntı yapılan mesajlarınız kalır buna dikkat.Selamlar.

• Beğen
Tepkiler: Kısmet ve R00T

Kısmet

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
12 Ocak 2020
257
474
68
Aleykümü Selam Ustam, teşekkür ederim ilginizden dolayı. kolay gelsin

• Beğen