Radar çözüm olurmu

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar uzun zamandır sitede yoktum nasılsınız. Ben radar sorusu soracağım bu radarlar çok meşhur oldu sizce kesin çözüm bumu alanlar kullananlar bi anlatsada dinlesek.
İyi bir cihaz mümkünse drone şeklinde olsun her türlü arazi şartında nizami ve düzgün çekim yapıyor.Verileri okumayı bilirseniz yorumda iyi olursa metal ve yapı da tamama erersiniz biiznillah

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Selâmünaleyküm ustam, bir ben değil, birçok ustam kardeşim gerçekten bu konuya merak sarmış, bu drone ve diger cihazlarla nasıl bir işlem yapılıyor, resimlerle detaylı bir şekilde bizlere anlatirsaniz seviniriz gerçekten, ucuz aletlerle veya pratik elimizdeki malzemelerle nasıl işlem yapılır, inşallah bu konuda sizden resim video ile detaylı bir bilgi bekliyoruz, Allah cc razı olsun.
İyi bir cihaz mümkünse drone şeklinde olsun her türlü arazi şartında nizami ve düzgün çekim yapıyor.Verileri okumayı bilirseniz yorumda iyi olursa metal ve yapı da tamama erersiniz biiznillah

ALPARSLAN

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Selâmünaleyküm ustam, bir ben değil, birçok ustam kardeşim gerçekten bu konuya merak sarmış, bu drone ve diger cihazlarla nasıl bir işlem yapılıyor, resimlerle detaylı bir şekilde bizlere anlatirsaniz seviniriz gerçekten, ucuz aletlerle veya pratik elimizdeki malzemelerle nasıl işlem yapılır, inşallah bu konuda sizden resim video ile detaylı bir bilgi bekliyoruz, Allah cc razı olsun.
Aleyküm Selam ustam.Sanırım artık detay bilgiler vermek farz oldu bir konu hazırlayalım inşallah cihaz konusu patent hallolsun sizlerin olacak

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Teşekkür ediyorum, Ustam bilgi sizin kalem sizin meydan sizin, birileride derse Allah cc bunlardan razı olsun, sevincide sevabida ortaklaşa bizim olsun, yolun bahtin açık olsun inşallah.

Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Kıymetli kardeşim aylardır görüyorsun, burda durumu iyi olanda var olmayanda, hani bir keyif heyecan artık hobi ne derler se, durumu yerinde olmayanlar içinde pratik yöntemler nelerdir, inşallah A dan Z ye kadar bilgilerinizle yardımcı olursunuz kardeşlerimize.

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Kıymetli kardeşim aylardır görüyorsun, burda durumu iyi olanda var olmayanda, hani bir keyif heyecan artık hobi ne derler se, durumu yerinde olmayanlar içinde pratik yöntemler nelerdir, inşallah A dan Z ye kadar bilgilerinizle yardımcı olursunuz kardeşlerimize.
Ara ara şiir sanatınıda ekle, o sanatından ilham alanda var gelsin artık senin o özgüven azim getiren şiirlerin :) bekliyoruz

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Güzel kardeşim, bu candaki ağrı sızı olmasa, inşallah bir kaç güne kendime gelirim, sıkıntı sorunlar hamdolsun yigilmislar başıma, o da bir yerlerden çıkıyor işte, her zaman dediğim gibi rahatlığı da, sıkıntıyı da verene hamdolsun şükürler olsun, elden başka ne gelir ki.
Ara ara şiir sanatınıda ekle, o sanatından ilham alanda var gelsin artık senin o özgüven azim getiren şiirlerin :) bekliyoruz

Demirdağınkurdu

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Güzel kardeşim, bu candaki ağrı sızı olmasa, inşallah bir kaç güne kendime gelirim, sıkıntı sorunlar hamdolsun yigilmislar başıma, o da bir yerlerden çıkıyor işte, her zaman dediğim gibi rahatlığı da, sıkıntıyı da verene hamdolsun şükürler olsun, elden başka ne gelir ki.
Anlıyorum ustam bittiğim dayanamadığım noktada biraz daha sabır yapıldığı zaman bu zorlu zamanların - sorunların denizde büyük bir tahta misali sana kayık olur seni boğulmaktan kurtarır... Ve dahada güçlenirsin biliyorum bu sabır kaynamış demire benzer yaşamayan bilmeyen bilemez ben seni anlıyorum, geçen iki hafta bende helallik istedim ailemden gene baktım yaşıyorum ne yapalım hayırlısı olsun

Üst Alt