Radyestezi Nedir, Tanıyalım.

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
835
Beğeniler
1,457
Puanları
98
#21
Bizde ise bu 3. Göz dediğimiz durum hali, şeytan işidir, böyle günah işlerle ugrasmayin diyenlerde olmasa, yoksa güç kuvvet cesaret akıl fikir inaninki bizim millette var, işte bu yüzden epifiz bezi denilen vucudumuzdaki yeri yani 3 gözümüzü köreltmişler yani bu Nefs gibi bir hal, bunuda yediğimiz ictigimiz ile yaptılar cips hamburger kola hazır yiyecekler çorbalar, siz istediğiniz kadar söyleyin ki temiz besleniyorum, baksaniza güzelim Memleketim dışardan soğan ithal ediyor, ülkemde hamdolsun herşey çok güzel gibi memleket gündemi domates biber patlıcan, Allahım sen akil fikir ver bu son kalene güç kuvvet ihsan eyle, Amin, hadi afiyet olsun.

Inansanizda inanmasanizda eğer bizim epifiz bezi körelmemiş olsaydı şu an belki bu teknoloji çağında o bakış ile kaşık egenlerden daha fazlasını yapıyor olacaktık.
"Fransızlar Radyestezi, İngilizler Dowsing demişler. Fransızca ışınım duyarlılığı anlamına gelir. Bizde ise çatal çubukla su bulma olarak biliniyor."
millet bilimle yaraşır biz ise Halk Dili koptum dayi hahahahaha
 
Son düzenleme:

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
835
Beğeniler
1,457
Puanları
98
#22
İşte daha önceki konularda topladığım bilgilerden.
Sarkacınızı hangi amaçla kullanırsanız kullanın önce onu istediğiniz amaç doğrultusunda programlamalısınız. Yüksek bilinçle bağlantıya geçip sorularınıza yanıt almak için sarkacınızı şu şekilde programlayabilirsiniz. Öncelikle sarkacınızı sol elinize alın, bir süre elinizde ve ona sevgi enerjisi gönderin. Daha sonra sağ elinize alın ve ister içinizden ister sesli olarak ona "Artık yüksek bilincimle bağlantıya geçmen ve sorularıma yanıt vermen için seninle çalışmak istiyorum. Lütfen sorularıma kesin bir hareketle cevap ver" deyin. Bu sırada sarkacınıza bakın ve onun hareket etmesini bekleyin. Ancak onu yönlendirmemeye çalışın. İlk başta talimatlarınıza uymayabilir, hareketsiz kalabilir ancak bir süre sonra yavaş yavaş hareket etmeye başlayacak ve hareketi gittikçe hızlanacaktır. Eğer hareket etmiyorsa içinizden aynı şeyleri bir kaç kere daha tekrarlayın ve gerekirse siz onu saat istikametinde döndürün bu evet diyin saat tersine ise bu hayır cevabı deyin aynı işlemi tekrar edin.

Sarkacınızı ne kadar çok kullanırsanız aranızdaki bağ güçlenecek ve yüksek benliğinizden yanıt almanız o kadar kolay olacaktır. Ancak sarkacı kesinlikle başka bir amaç için kullanmayın. Ona kimsenin dokunmasına izin vermeyin. Özellikle kuvars bir sarkacınız varsa onu da zaman zaman kristal arıtır gibi arıtın. Onu özel bir yere koyun ve elinize aldığınız zaman sevgi enerjisi göndermeyi ihmal etmeyin.
Sarkacınızı kullanırken önce içinizden sorunuzu sorun ve düşüncelerinizle onu yönlendirmeyin. Eğer cevabın ne olmasını istediğinizi düşünürseniz sarkacı etkilersiniz ve size istediğiniz cevabı verir. Burada en önemli nokta dikkatinizi ona vermemeniz ve sorunuzu sorduktan sonra beyninizi boşaltmaya çalışmanızdır.

Sarkacınızı kendi düşüncelerinizle etkilemekten kaçının. Sarkacınızı ne kadar sık kullanırsanız o kadar kesin cevaplar alabilirsiniz. Sarkacınıza artık istediğiniz her soruyu sorabilir ve yanıtlar alabilirsiniz. Unutmayın yanıtı veren sarkacın kendisi değil, sadece yüksek beliğiniz ve sarkacınız yanıtı anlamanız için size elçilik yapıyor.
 
Üst Alt