Radyestezi şakül çalışma deney testi

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
RADYESTEZİ DE SARKAÇ İLE DUYARLILIK DENEYİ

Ustalarım kardeşlerim, hani çubuk veya şakül elinize aldığınızda derler ya elektrik alamadım, işte bu bizim vücut enerjisi ile radyestezi aletinin etkilesme durumuna geçmediği nden dolayı hareket olmadığında, yapmamız gereken sırt üstü yere yatın, ayaklar havada derin derin nefes alın, nette nefes kontrolü dedikleri yöntem ile, panik atak depresyon ve stres için çok yararlı olduğunu ben deneyip gördüm,

yapmanız gereken 8 saniye derin bir nefes alın, 8 saniye tutun, 8 saniyedede bırakın, bunu birkaç defa tekrarlayın, yok yine çalışmadı, çubuğu şakülü yere bırakın ve iki elinizi birbirine sürtün, bu sırada vücudunuzun elektrik enerjisi muhakkak yukselecektir,

Deneyi testi evinizde, isyerinizde sessiz bir ortamda yapabilirsiniz, önce yüz tam batıya döndürülmelidir. Ayakta düz durup, mümkün olduğu kadar serbest olmalıdır. Sol el, vücudun mide üzerindeki üst yere ( solar plexus) konmalıdır. Elin parmakları birbirlerine değmelidir. Bu koşullar sağlandıktan sonra sarkaç sağ elimizde sallandırılmalıdır. Sicim veya ipliğin tamamı bırakılmalıdır. Sarkaç sol elden 23 cm. kadar uzakta olmalıdır.

Önce sarkaçta hafif bir hareket hissedilir. Bu hareket çabucak bir dönüş halinde gelişir. Hareket yelkovan yönünde olmalıdır. Dönüşlerin saat göstergelerinin ters yönünde olduğu az rastlanan birkaç durum vardır. İlk tam dönüşü elde eder etmez saymaya başlayıp son tam dönüşe kadar saymaya devam edilmelidir. Deneyin başındaki ve sonundaki tam olmayan dönüşler sayılmaz.

15 ‘ in altında : Dönüş sayısı artıncaya kadar, numunelerle yapılacak ileri deneyler için yetmez duyarlık.
25 - 35 dönüş sayısı : Çok zayıf, fakat deneylere devama yetecek kadar güçlü,
35 – 60 dönüş sayısı : orta duyarlılık,
60 ve üzeri dönüş : iyi

Bu dönüş sayısı ilk kez 500 , 1000 ve 2000 sayılarını geçen aşırı duyarlı kişiler de çıkmaktadır. Duyarlılığı az olanlar 25 dönüş sayısı üzerine çıkana kadar hergün çalışmalıdırlar.

Üst Alt