Ramazan Bayramınız kutlu olsun

harputlu

Moderatör
Süper Moderatör
Mesajlar
1,204
Beğeniler
2,151
Puanları
118
#1
Kardeşlerim bir kaç günlüğüne yokum, şimdiden sabrin mukafati olan sevincinizi, mutlulugunuzu Bayramınızı Kutlarım,

Ya Rabbi sana açılan elleri, sana yönelen gönülleri, sana bükülen boyunları, sana yalvaran dilleri ne olur boş çevirme, Amin, Dua Kapılarının Ağzına Kadar Açık, bela Ve Kötülüklerin Arındırıldığı Bu Güzel Günde Bayramınızı Tüm Sevdiklerinizle Birlikte Hayırlı ve Mutlu geçirmeniz Dileğiyle Mübarek ramazan Bayramınızı Kutlarım.
 

R00T

ProfessionaL
Administrator
Mesajlar
2,158
Beğeniler
3,122
Puanları
118
#3
Bayramda arazide olcam gezi amaçlı.Hepinizin Bayramını şimdiden en içten dileklerimle kutlar.Rabbimden hayırlı kolay ve bereketli nasipler dilerim hepinize.Allah tevfik versin inşaAllah.
Saygılarımla.
 

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
221
Beğeniler
394
Puanları
68
#16
Bayramdan bayrama görüşmeyelim.daha sık gelin uzaktan bakıp gitmeyin arada halimizi hatrımızı sorun gibi gibi anlamlar çıkartabilirsin root ustam. :) Robinson ustamın bayram mesajına istinaden yazmıştım
 

infilaQ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlar
221
Beğeniler
394
Puanları
68
#18
R00T ustam yanlış anlaşılma olmasın maşaallah ihtiyaç bırakmıyorsun bunun hepimiz farkındayız memnuniyetsizlik anlamında bir yazı değildi.forumun daha renkli olması hoş olur mantığında yazmıştım.birazda bencillik yapıp tecrübelerinden ne tırtıklarsam diye düşünmüş te olabilirim :) arazi gezin nadıldı ustam onu anlat :)
 
Üst Alt