resim yüklemede sorun

gülbahçeli

Akıldan başka zenginlik yoktur
Yönetici
Süper Moderatör
arkadaşlar bilgisayarımdan resim yüklerken birsorunla karşılaştık hata yazısı çıkıyor resim yüklenmiyor siteye sorun nedir :oops:önceleri rahatça yükleniyordu:oops:

Robinson

Admin
Yönetici
Administrator
resim boyutlarına bak eğer yüksek ise sorun olabilir, resim boyutları kaç onu yaz bizde ayarlarımızı yükseltelim.

harputlu

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
ustam 6 dan fazla resim yüklendiğinde o hata çıkar.daha yeni yükledim sorun yok.

Robinson

Admin
Yönetici
Administrator
sınır 6 onu biz koyduk, resim boyutları nedir bilmek lazım.

gülbahçeli

Yönetici
Süper Moderatör
resim boyutlarına bak eğer yüksek ise sorun olabilir, resim boyutları kaç onu yaz bizde ayarlarımızı yükseltelim.
resim boyutuyla alakalı deyil burdaki resmi aldım çizim yaptım geri yüklemek istedim hata diyor birdaha deniyim haber veririm

aga_0074

Emektar_Defineci
Kayıtlı Kullanıcı
resim boyutuyla alakalı deyil burdaki resmi aldım çizim yaptım geri yüklemek istedim hata diyor birdaha deniyim haber veririm
senin resim yükleme hatası boyuttan değil siteye sadece 6 adet resim yükleyebiliyorsun...7 . resmi yüklersen hata veriyor.6 resim yükleyip konuyu aç sonra tekrar altta bir daha dosya ekleye tıklayarak bir 6 adet daha yükle...

gülbahçeli

Yönetici
Süper Moderatör
İnsan figürü olabilir mi
bu sayfadaki birtane resimi aldım çizim yaptım yüklemeye çalışıyorum yüklenmiyor resim birtane 6 tane veya daha fazla deyil resim 614kb diyor